ArchívHop & blok

Hop & blok

Športový tím |

Prvý októbrový víkend sme zahájili prípravu volejbalistiek z východnej časti Slovenska na medzinárodné saleziánske športové hry PGSI, tentokrát v Michalovciach. Čítať ďalej »


TeenDance

TeenDance

správa |

TeenDance je celoslovenská saleziánska tanečná súťaž pre zmiešané tanečné tímy. Je určená pre dievčatá a chlapcov vo veku od 12 do 20 rokov. Brány tanečnej súťaže sa prvýkrát otvorili v roku 2010. Čítať ďalej »


Akcia animátor Banská Bystrica oživila Banskú Bystricu

Akcia animátor Banská Bystrica oživila Banskú Bystricu

správa |

Posledný septembrový týždeň zavítali do Banskej Bystrice stovky mladých, aby sa stretli na jedinečnom podujatí desaťročia. Akcia animátor Banská Bystrica (AABB) sa konala pre saleziánskych animátorov, ktorí pôsobia v strediskách po celom Slovensku a pracujú vo svojom voľnom čase ako dobrovoľníci. Čítať ďalej »
AKCIA ANIMÁTOR

AKCIA ANIMÁTOR

správa |

Dnes, 27. 09. 2019, okolo 14:00 hod. začali do Banskej Bystrice prúdiť davy mladých animátorov z celého Slovenska, aby sa stretli na #aabb. Čítať ďalej »
nepreMEŠkaj štart !

nepreMEŠkaj štart !

MeŠ |

Mediálna škola už po 11-krát prijíma do svojich radov všetkých, ktorí sa chcú vzdelávať v oblasti médií. Tento dvojročný cyklus neformálneho vzdelávania v oblasti médií sprostredkuje Laura, združenie mladých. Vzdelávanie je akreditované Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky Čítať ďalej »