ArchívDôvera

Dôvera

Projekt:Vianoce! |

Sú Vianoce, ale dnešné evanjelium nemá vôbec vianočný nádych. Ježiš hovorí o prenasledovaní, zabíjaní, vypočúvaní, ale prečo cez Vianoce? Čítať ďalej »


Záchranca

Záchranca

Projekt:Vianoce! |

Po dnešnej svätej omši mi rezonuje najviac posledná veta evanjelia: „Sláva Bohu na výsostiach a na zemi pokoj ľuďom dobrej vôle.“ Keď si predstavím pastierov v akom úžase a akí naplnení nádejou a radosťou boli, túžim po podobnom prežívaní. Čítať ďalej »


Dnes nás navštívi slnko z výsosti

Dnes nás navštívi slnko z výsosti

Projekt:Vianoce! |

Pre mňa je úplne fascinujúce, ako Boh do bodky plní všetko, čo nám kedy cez prorokov prisľúbil. Prvá časť dnešného evanjelia, nám časť týchto Božích prisľúbení veľmi dobre pripomína a zároveň usvedčuje dokonalú Božiu vernosť voči svojim slovam. Čítať ďalej »


Dôvod na RADOSŤ

Dôvod na RADOSŤ

správa |

Ďakujeme za každý prejav lásky, dobra a nádeje, ktoré ste darovali druhým. Aj nám:) Vyprosujeme vám stále viac lásky v každom dni budúceho roka 2021 ... Čítať ďalej »
VAM v ŠAM

VAM v ŠAM

Šamorín |

Šamorínski animátori mali online VAM – Vianočné Animátorské Mecheche. V istej chvíli však všetci mali bežať k svojej poštovej schránke... Čítať ďalej »Kde je to správne miesto?

Kde je to správne miesto?

Dubnica nad Váhom |

Každý týždeň adventu deti zo ŠKD ZŠ sv. Dominika Savia v Dubnici nad Váhom vstupovali do tajomného príbehu. Posledný školský týždeň hľadali spolu s anjelom to pravé miesto, kde by mohol prísť najväčší Záchranca, Spasiteľ. Čítať ďalej »