Archív


Pozývame Ťa na ZOOM!

Pozývame Ťa na ZOOM!

Šamorín |

Stredisko Laura v Šamoríne pozýva všetkých od 14 rokov (zvlášť mladých ľudí) nazrieť do sveta médií s profesionálnymi lektormi z oblastí fotografovania, žurnalistiky a reklamy. Mediálny workshop ZOOM je príležitosťou prakticky sa zdokonaliť vo fotografovaní, dozvedieť sa zákulisie mediálneho sveta a mnoho iného. Čítať ďalej »


Tymian 2013

Tymian 2013

pozvánka |

Domka, Saleziáni a Spoločenstvo Tymian oznamujú všetkým miništrantom a ich priaznivcom, že miništrantský tábor Tymian 2013 sa uskutoční v dňoch 14. – 20. 7. 2013 v Rekreačnom zariadení Skalka nad Kremnicou. Čítať ďalej »Medzi strunami

Medzi strunami

Šamorín |

Hudobníčky , hudobníci, speváci, speváčky, všetci muzikantsky zdatní! Pozývame Vás na hudobný workshop Medzi strunami, ktorý sa uskutoční 4.5.2013 od 14:00 na Záhradníckej 21 v oratku Laura v Šamoríne. Je pre Vás pripravený hudobný program. Príďte sa naladiť na: bicie, gitaru, klávesy a spev. Celým programom a workshopmi nás bude sprevádzať a učiť skupina Acharai. Čítať ďalej »


Dan Bárta, En.dru, Marián Čekovský a Dano Dangl na Festivale Lumen 2013

Dan Bárta, En.dru, Marián Čekovský a Dano Dangl na Festivale Lumen 2013

správa |

Festival Lumen opäť pritiahne tisícky mladých ľudí do Trnavy už 7. a 8. Júna. V rámci konceptu city music festivalu sa už po druhýkrát bude konať na viacerých miestach. Okrem Trojičného námestia, kde už tradične vystúpia zahraničné i slovenské gospelové kapely, sa festival bude odohrávať aj na ďalších miestach ako Mestský amfiteáter, Kino Hviezda, Divadlo Jána Palárika a Radničné nádvorie. Čítať ďalej »
Humenné roztočilo Laurovicu na narodeniny Laury

Humenné roztočilo Laurovicu na narodeniny Laury

Humenné |

5.4.2013- deň, kedy dievčatá zo strediska FMA oslávili 122. výročie narodenia Laury, patrónky Združenia mladých. A to zrovna v Scvč a stredisku Laura na Lipovej 23, kde mali možnosť zabaviť sa na rôznych stanoviskách pod vedením animátoriek a začínajúcich animátoriek. Čítať ďalej »Srdcia mali nastavené ON-line

Srdcia mali nastavené ON-line

správa |

Snáď každý si občas nastaví vo svojom srdci status OFF-line. Stane sa nedostupným pre seba ako i pre iných. Avšak sú situácie, kedy chceme byť ON-line pre seba aj pre druhých. Tak tomu bolo aj v Poprade-Veľkej, kde sa v dňoch 5.-7. apríla 2013 konal už štvrtý kurz GPS. Kurz, ktorého víziou je napomôcť dievčatám na ceste rozlišovania životného povolania. Čítať ďalej »