ArchívVýlet za odmenu

Výlet za odmenu

Šamorín |

Členovia detského zboru v Šamoríne sa v sobotu 15.6. vyšantili v krásnom zelenom prostredí bratislavskej Partizánskej lúky. Čítať ďalej »


Pošli Zdravas našim VIDESákom do sveta!

Pošli Zdravas našim VIDESákom do sveta!

Vides |

Leto je očakávaným obdobím nielen pre školákov, ktorým začínajú prázdniny a s nimi plno výletov a táborov, ale aj dlho očakávaným obdobím, na ktoré sa počas celého roka misijní dobrovoľníci svedomito pripravovali. Čítať ďalej »


Mladí zaostrili na médiá

Mladí zaostrili na médiá

Šamorín |

V Šamoríne sa v sobotu 18. mája v stredisku Laura na Záhradníckej ulici č.21 konal mediálny workshop ZOOM pre mladých ľudí, ktorí sa chceli pozrieť na svet médií z iného uhla pohľadu. Čítať ďalej »

Spustili PRIHLASOVANIE na tábor

Spustili PRIHLASOVANIE na tábor

MeŠ |

Organizátori Mediálnej školy spustili prihlasovanie na Mediálny tábor, ktorý sa uskutoční 19.- 24. augusta v penzióne Univerzitka v Modre. Členovia Laury majú dokonca 20 eurovú zľavu! No nekúp to! :D Čítať ďalej »


Zlaté medaily obhájili Bratislavčanky

Zlaté medaily obhájili Bratislavčanky

Športový tím |

Celoslovenské volejbalové finále dievčat zo saleziánskych stredísk vyhrali po roku opäť dievčatá z Bratislavy - Kremnickej... V dňoch 24. - 25. mája sa konalo celoslovenské finále vo volejbale dievčat v Banskej Bystrici, ktoré je už po štvrtýkrát dejiskom týchto zápolení. Na turnaj sa prebojovalo päť družstiev z kvalifikačných turnajov na východe a západe: Humenné, Bardejov, Bratislava- Čítať ďalej »