Archív


Odtancované!!!

Odtancované!!!

Kultúrny tím |

Tohtoročný TeenDance už máme za sebou. Víťazov už poznáme. A znova je tu ten čas - začať cvičiť niečo nové, čo nám o rok prídete na Mamateyku ukázať! Čítať ďalej »


Vo víre troch živlov

Vo víre troch živlov

Vides |

Slovenská 4 členná skupina VIDES dobrovoľníkov sa v horúcich letných dňoch na prelome júna a júla nachádzala priamo v Albánskej dedine Tale pri pobreží Jadranského mora. Čo nám obohacovalo život? Čítať ďalej »Aké tajomstvo ukrýva komnata???

Aké tajomstvo ukrýva komnata???

Rožňava |

Naše dievčatá mali možnosť počas piatich nocovačiek vstúpiť do tajomných komnát svojho života a tým sa viac spoznať a spoločne zažiť nezabudnuteľné chvíle radosti, napätia a rodinnej atmosféry. Čítať ďalej »
Vitaj na novom webe!

Vitaj na novom webe!

správa |

Po niekoľkých rokoch vernosti Drupalu sa naša Laurastránka rozhodla pre zmenu. Veď nie nadarmo sa hovorí, že zmena je život :) Tak verím, že aj táto zmena bude prinášať nášmu novému webu ŽIVOT! Čítať ďalej »
Sr. Carla Castellino uvedie do úradu novú predstavenú

Sr. Carla Castellino uvedie do úradu novú predstavenú

správa |

Novou provinciálnou predstavenou Inštitútu Dcér Márie Pomocnice na Slovensku sa stane sr. Jana Kurkinová, ktorú do tejto služby v januári 2012 menovala generálna prestavená saleziánok sr. Yvonne Reungoat. Novú predstavenú uvedie do služby sr. Carla Castellino, delegátka generálnej predstavenej a členka generálnej rady. Čítať ďalej »