Archív


Spievali sme na 110%

Spievali sme na 110%

Šamorín |

Oratko v Šamoríne sa zaplnilo speváčkami a spevákmi a sústredenie zboru bolo pripravené na začiatok. Cieľom bolo pripraviť nás a naše hlasy na prvé sväté prijímanie. Čítať ďalej »


Vitajte v Turíne... teda vlastne v oratku :)

Vitajte v Turíne... teda vlastne v oratku :)

Šamorín |

„Ideš do Laury?“ „Jasné, že idem.“ „Super, tak sa vidíme.“ Presne takéto pozdravy ste mohli začuť aj vy minulý piatok, ak ste sa nachádzali v Šamoríne a chystali ste sa na otvorenie oratka. Ak ste to šťastie nemali a aspoň trošku vás zaujíma, ako to tam vyzeralo, tak čítajte ďalej. Čítať ďalej »Ako sa stať správnym FUNKY dievčaťom

Ako sa stať správnym FUNKY dievčaťom

Trnava |

Správnym človekom sa človek nenarodí, správnym človekom sa človek stáva. Viete, čo všetko dokáže správne jedenásťročné dievča? Dievčatá zo stretka FUNKY v Trnave na svojej koncoročnej nocovačke 16.6.2012 spoznávali a zisťovali, čo všetko pekné už vo svojom mladom veku dokážu. Čítať ďalej »
Nová stránka

Nová stránka

Námestovo |

Tohtoročný šiesty júl bol výnimočný nielen tým, že to bol prvý prázdninový utorok, ale pre 120 oravských dievčat, 35 animátoriek a niekoľko ďalších ľudí najmä tým, že sa začínal náš dlho očakávaný letný tábor.Hneď po príchode na miesto činu sa pred dievčatami zjavila mladá deva v bielom rúchu mladá Agnes, budúca Matka Tereza a kľúčová postava celého tábora vítala dievčatá v ich prechodnom bydlisku Čítať ďalej »


Miteendance

Miteendance

Michalovce |

Inšpirovaní myšlienkou celoslovenskej súťaže TeenDance aj v našom Michalovskom stredisku v jednu nedeľu explodoval tanec, hudba a zábava. Čítať ďalej »