Archív


Darujte svoje 2% a podporte nás, mladých!

Darujte svoje 2% a podporte nás, mladých!

správa |

Aj tento rok sa na Vás obraciame s prosbou o pomoc. Darujte nám svoje 2% a prispejte tak na vzdelávanie misijných dobrovoľníkov, Mediálnu školu a na celoslovenské športové podujatia. Mladým sme pomáhali venovať sa druhým, predovšetkým mladším kamarátom, a tak sa lepšie pripraviť na život. Viac o našej činnosti nájdete na www.laura-mladez.sk. Čítať ďalej »


10 tímov príde vybíjať

10 tímov príde vybíjať

Športový tím |

Šport na 3: VYBÍJANÁ! Že prečo? 3 sekundy, 3 dotyky, 3 kroky... A ešte tretí ročník! Trojka je teraz hlavným číslom turnaja. Už len pár dní a na Mamateyke sa odohrá 3. ročník turnaja vo vybíjanej pre ZŠ. Zahrať si príde 10 tímov zo západného Slovenska. Uvidíme, komu sa podarí obsadiť prvé tri miesta. Čítať ďalej »Salonka a la Harfy

Salonka a la Harfy

Trnava |

Na začiatku nového roka sme sa streli v starom zložení. Nocovačka s nádychom Vianoc bola rozletom do nových dní pre dievčatá zo stretka Harfy. Čítať ďalej »


PPPP: Prvé predsedníctvo = pizza + práca

PPPP: Prvé predsedníctvo = pizza + práca

správa |

Predsedníctvo je najvyšším orgánom Združenia Laura v období medzi zasadnutiami valného zhromaždenia. Riadi sa rozhodnutiami valného zhromaždenia a pripravuje plán činnosti Združenia a návrh rozpočtu. Rozhoduje o všetkých závažných veciach, ktoré sa týkajú smerovania a cieľov ZL a svojimi rozhodnutiami vytvára predpoklady pre napĺňanie cieľov ZL. Jeho predsedníčkou je sestra Zuzana Šmotláková. Čítať ďalej »
Don Bosco už je medzi nami

Don Bosco už je medzi nami

správa |

Vedeli ste, že don Boscova relikvia strávi na Slovensku až dvadsať dní? Je to takmer najdlhší čas, aký strávi v jednej krajine v Európe. Don Bosco stihne navštíviť všetky saleziánske strediská, ktorých je spolu 23. Chcete vedieť, kedy bude práve u Vás? Podrobný prehľad Vám ponúkame na nových plagátoch. Čítať ďalej »