ArchívAké tajomstvo ukrýva komnata???

Aké tajomstvo ukrýva komnata???

Rožňava |

Naše dievčatá mali možnosť počas piatich nocovačiek vstúpiť do tajomných komnát svojho života a tým sa viac spoznať a spoločne zažiť nezabudnuteľné chvíle radosti, napätia a rodinnej atmosféry. Čítať ďalej »
Vitaj na novom webe!

Vitaj na novom webe!

správa |

Po niekoľkých rokoch vernosti Drupalu sa naša Laurastránka rozhodla pre zmenu. Veď nie nadarmo sa hovorí, že zmena je život :) Tak verím, že aj táto zmena bude prinášať nášmu novému webu ŽIVOT! Čítať ďalej »
Sr. Carla Castellino uvedie do úradu novú predstavenú

Sr. Carla Castellino uvedie do úradu novú predstavenú

správa |

Novou provinciálnou predstavenou Inštitútu Dcér Márie Pomocnice na Slovensku sa stane sr. Jana Kurkinová, ktorú do tejto služby v januári 2012 menovala generálna prestavená saleziánok sr. Yvonne Reungoat. Novú predstavenú uvedie do služby sr. Carla Castellino, delegátka generálnej predstavenej a členka generálnej rady. Čítať ďalej »


Mediálna škola chystá prekvapenia. Odhalia ich čoskoro

Mediálna škola chystá prekvapenia. Odhalia ich čoskoro

MeŠ |

Prípravný tím MeŠky sa rozrastá a pripravuje novinky. Na súčasných žiakov a budúcich účastníkov kurzu čakajú lákavé prekvapenia. Rozhodlo sa o tom v sobotu na porade hlavného prípravného tímu, niektorých stálych lektorov, saleziánov a saleziánok. O čo presne ide, sa dozvedia mladí už čoskoro a krátko na to sa spustí aj prihlasovanie nových záujemcov. Čítať ďalej »