Archív
Don Bosco už je medzi nami

Don Bosco už je medzi nami

správa |

Vedeli ste, že don Boscova relikvia strávi na Slovensku až dvadsať dní? Je to takmer najdlhší čas, aký strávi v jednej krajine v Európe. Don Bosco stihne navštíviť všetky saleziánske strediská, ktorých je spolu 23. Chcete vedieť, kedy bude práve u Vás? Podrobný prehľad Vám ponúkame na nových plagátoch. Čítať ďalej »
Zažiari tým, čo sedia vo tme

Zažiari tým, čo sedia vo tme

Projekt:Vianoce! |

Zo škáry na oblohe sa prediera mesačné svetlo. Lúč vyzerá ako strieborná čepeľ hľadajúca Máriu. S postupným stúpaním mesiaca po oblohe sa predlžuje, až napokon ju dosiahne. Hľa, už je na hlave modliacej sa Márie. Vytvára okolo nej belostnú svätožiaru. Čítať ďalej »
Betka, prídem na návštevu

Betka, prídem na návštevu

Projekt:Vianoce! |

Mária prichádza navštíviť Alžbetu, aby sa spolu podelili o radosť a milosť, ktorá sa ich dotkla. Skús si aspoň na malú chvíľu predstaviť, ako vyzeral rozhovor týchto dvoch žien, naplnených Duchom Svätým. Alžbeta sa pýta, prečo si Boh vybral práve ju. Čím si to zaslúžila?! Mohol si vybrať kohokoľvek iného, ale On na svoje plány použil práve ju. Aj prostredníctvom nej chcel ukázal svetu zázrak. A Čítať ďalej »


Drahý denníček...

Drahý denníček...

Projekt:Vianoce! |

... nerozumiem celkom, čo sa to dnes stalo. Prišla ku mne Mária a keď prišla... Ach ako to len opísať. Dieťatko, ktoré nosím po srdcom sa zachvelo a ja som zrazu vedela, že ten, ktorého čakáme je už tak veľmi blízko. Čítať ďalej »