Archív


Laura bola v telke!

Laura bola v telke!

správa |

Nie je tajomstvom, že Laura má blízko k médiám. Či už to bol časopis Lawína, mediálno-žurnalistické školenie Pomedzi riadky, alebo Mediálna škola. V pondelok, 1. októbra, boli členovia Laury hosťami relácie Doma je doma, ktorú vysiela televízia LUX. Čítať ďalej »


Tržnica otvorená, všetko grátis

Tržnica otvorená, všetko grátis

Dubnica nad Váhom |

Skvelo znie taký oznam, že áno? Hneď sa vlúdi predstava ruchu, kriku, ľudstva chodiaceho hore – dolu, bohatého sortimentu, farieb, mnohých možností....k tomu ešte to, že grátis! Hmmm....reálne? Áno, bolo to reálne!. Akurát sa to netýkalo kapusty, topánok, uterákov, kozmetiky a iného, ale nápadov, myšlienok, aktivít a diskusií o deťoch a starších deťoch a ešte starších.... Čítať ďalej »
Nikto nepatrí do starého železa

Nikto nepatrí do starého železa

správa |

Hovorí sa, že krásni mladí ľudia sú hračkou prírody, ale krásni starí ľudia sú umelecké diela. Dnešná spoločnosť im však možnosť rozvinúť sa do tejto krásy neumožňuje. Lienka pomoci chce pripomenúť, že starí ľudia sú dôležití. Čítať ďalej »


Odtancované!!!

Odtancované!!!

Kultúrny tím |

Tohtoročný TeenDance už máme za sebou. Víťazov už poznáme. A znova je tu ten čas - začať cvičiť niečo nové, čo nám o rok prídete na Mamateyku ukázať! Čítať ďalej »


Vo víre troch živlov

Vo víre troch živlov

Vides |

Slovenská 4 členná skupina VIDES dobrovoľníkov sa v horúcich letných dňoch na prelome júna a júla nachádzala priamo v Albánskej dedine Tale pri pobreží Jadranského mora. Čo nám obohacovalo život? Čítať ďalej »Aké tajomstvo ukrýva komnata???

Aké tajomstvo ukrýva komnata???

Rožňava |

Naše dievčatá mali možnosť počas piatich nocovačiek vstúpiť do tajomných komnát svojho života a tým sa viac spoznať a spoločne zažiť nezabudnuteľné chvíle radosti, napätia a rodinnej atmosféry. Čítať ďalej »