8. ročníku TeenDancu sa blíži!

8. ročníku TeenDancu sa blíži!

Ani sme sa nenazdali a opäť sa priblížil čas TeenDancu. Možno ste niektorí zaregistrovali, že október už prešiel a TeenDance ešte nebol. Je to preto, že tento rok sa súťaž TeenDance, v poradí 8.ročník, uskutoční v zmenenom dátume.

...a to 2.-4.2.2018. Zmenilo sa aj miesto konania súťaže a opäť sa vraciame do nášho hlavného mesta, Bratislavy,kde sa bude súťaž konať pod záštitou nášho milého ústredia. 

Čo je to vlastne TeenDance? 

TeenDance je celoslovenská tanečná súťaž pre zmiešané tanečné tímy. Je určená pre dievčatá a chlapcov vo veku od 12 do 20 rokov. Počet súťažiacich v jednotíme by nemala prekročiť 10 ľudí. Súťaž je organizovaná s cieľom spojiť jednotlivé strediská na Slovensku prostredníctvom tanca a nadviazať tak nové priateľstva a kontakty medzi sebou. Súťaž je organizovaná neziskovou mládežníckou organizáciu Laura-združenie mladých. 

Ako ste si už možno všimli, pred nejakým časom prebiehalo hlasovanie o téme tohtoročného TD. S malým náskokom to vyhrala téma na motívy nového slovenského slazianskeho blahoslaveného don Titusa Zeman: PRETANCUJ SVOJE HRANICE.Dúfame, že sa vám téma páči a prajeme vám veľa šťastia pri nacvičovaní vašich tancov :) 

Pár organizačných pokynov: 

1. Prihlasovanie účastníkov(tanečných aj netanečných skupín*) prebieha ako už je zvykom prostredníctvom dotazníka

2. Prihlasovanie tímov prebieha do 22.12.2017

3. Účastnícky poplatok sa vzhľadom na zvýšenie nákladov spojených s miestom konania trošku zmenil. Pre členov Laury je to 12 eur, pre nečlenov 18 eur. 

4. Zálohu(polovicu z účast. poplatku za každého jednotlivca) treba posielať spolu s prihlásením, najneskôr do 31.12.2017 na účet: 

SK3302000000001341961955 a do správy pre pre prijmateľa prosím uveďte názov strediska, za ktoré peniaze posielate+počet osôb, za ktoré peniaze posielate.

5. Účastnícky poplatok je potrebné zaplatiť za všetky osoby, ktoré prídu na TD .

6. V prípade čohokoľvek nás kontaktuje mailom, na FB (funpage aj osobný profil TeenDance) a keďže ideme s dobou tak už aj na Instragrame :)

 

Veronika Kužmová

23.11.2017 13:33