SprávyRozbieha sa deviaty ročník Mediálnej školy. Bude plne akreditovaný!

Rozbieha sa deviaty ročník Mediálnej školy. Bude plne akreditovaný!

MeŠ |

Mediálna škola už po deviatykrát prijíma do svojich radov všetkých, ktorí sa chcú vzdelávať v oblasti médií. Tento dvojročný cyklus neformálneho vzdelávania v oblasti médií sprostredkuje Laura, združenie mladých. Novinkou tohto ročníka je akreditácia projektu Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Čítať ďalej »


MeŠkári sa učili dávať

MeŠkári sa učili dávať

MeŠ |

„Zvuk beží, kamera beží, klapka, akcia!“ Tieto slová sa ozývali chodbami saleziánskej školy v Žiline. Počas absolventského kurzu o videu sa takmer dvadsať účastníkov Mediálnej školy naučilo dávať! Čítať ďalej »

Pracovná ponuka po druhom kurze?  1.apríl?

Pracovná ponuka po druhom kurze? 1.apríl?

MeŠ |

Prvoaprílový víkend strávili účastníci prvého ročníka na kurze venovanom fotografií. Okrem kvalitných poznatkov a nadobudnutých zručností si niektorí z nich odnášajú aj cennú vizitku s pracovnou príležitosťou. Čítať ďalej »


Kurz o grafike prebiehal v rodinnej atmosfére

Kurz o grafike prebiehal v rodinnej atmosfére

MeŠ |

Mikulášsky víkend strávilo deväť mladých za počítačmi. Pod vedením lektora Sebastiána Andila totiž prebiehal na SOŠ sv. Jozefa Robotníka v Žiline tretí kurz Mediálnej školy s názvom Tvorím so zameraním na dizajn a grafiku. Čítať ďalej »


Žilina ožila médiami!

Žilina ožila médiami!

MeŠ |

Tretí novembrový víkend zaplavili Žilinu mladí dychtiví po médiách. Dvadsaťdva účastníkov z celého Slovenska sa pod vedením skúsených lektorov vzdelávalo v oblasti žurnalistiky. Čítať ďalej »