Pozvánky


Nalaď sa na Lumen!

Nalaď sa na Lumen!

pozvánka |

Možno ťa to zatiaľ nezaujalo ale teraz je tu niečo nové. Rádio Lumen je rádio pre všetkých. Skús sa naladiť na novú vlnu a pozri sa, čo nové ponúka aj pre teba ! Čítať ďalej »
Saleziánske misijné dobrovoľníctvo

Saleziánske misijné dobrovoľníctvo

pozvánka |

Mnoho detí a mladých žije na ulici. Nemajú domov, možnosť chodiť do školy, nepoznajú pocit bezpečia. Sú chudobní, lebo nemajú nikoho, kto by im venoval svoj láskavý pohľad, svoju pozornosť. Máš v srdci túžbu darovať sa v službe chudobným? Nevieš ako na to? Ak si pripravený vyjsť zo svojho sveta, spoznať novú kultúru a obetovať rok života mladým v núdzi, máme riešenie. Čítať ďalej »Jar prinesie kurzy itinerárov

Jar prinesie kurzy itinerárov

pozvánka |

Okrem vôňe a pestrofarebnej potechy pre oči aj tento rok prinesie jar kurzy itinerárov pre animátorov, absolventov jesenných kurzov. Špecialitkou bude, že sa udejú v komornej chatovej atmosfére. Čítať ďalej »


Národný týždeň manželstva

Národný týždeň manželstva

pozvánka |

S blížiacim sa februárom je tu opäť pozvánka na Národný týždeň manželstva. Čas na pripomenutie hodnôt a prínosov manželstva. Čas, kedysi si môžeme znova pripomenúť, že chceme viac dávať ako brať a viac počúvať ako rozprávať... Čítať ďalej »Chystáš sa na pochod za život?

Chystáš sa na pochod za život?

pozvánka |

Ľudský život treba chrániť! A to od počiatku. Preto príď aj TY na Národný pochod za život (NPŽ), ktorý sa uskutoční 22. septembra v Košiciach. Chceme tak spolu vyjadriť, že v súčasnosti už nestačí byť za život iba v našom súkromí, ale je potrebné sa aj verejne vyjadriť za ochranu života a vyžadovať zmeny vedúce k jeho ochrane predovšetkým v oblastiach ľudských práv, legislatívy, školstva, Čítať ďalej »