Forty For You
Ty sa nepostíš?

Ty sa nepostíš?

Forty For You |

Ako ľahko odsudzujú farizeji a Jánovi učeníci tých Ježišových. Hneď hľadajú, čo “nespravodlivé” môžu na nich ukázať. Vidím v tom dnes seba, ako jednoducho, bez toho, aby som poznala fakty, cestu iného človeka, hneď vyslovím výčitku alebo rovno ortieľ. Čítať ďalej »


Cesta kríža, cesta k slobode

Cesta kríža, cesta k slobode

Forty For You |

Čo nám to Ježiš dnes ponúka? Kríž, utrpenie, zapieranie seba samého. On sám prijal a prešiel touto cestou zapierania, utrpenia a napokon smrťou na kríži. Mal na to dôvod: darovať nám život a slobodu, večný život a slobodu Božích detí. Čítať ďalej »


Boží marketing z Božej sporiteľne

Boží marketing z Božej sporiteľne

Forty For You |

V dnešnej dobe sa odvšadiaľ na nás valí reklama. Marketing sa snáď nikdy predtým netešil takej dôležitosti. Ak chceš, aby o tebe všade hovorili, o tvojej značke, o tvojich produktoch, musíš mať dobrú reklamu. Dobrá reklama zasiahne veľa ľudí. Čím viac sa o nej hovorí, čím je viditeľnejšia, tým sa produkt lepšie predáva a ty dosahuješ väčší zisk. Čítať ďalej »Pred čím Ježiš varuje dnes?

Pred čím Ježiš varuje dnes?

Forty For You |

V tomto období pandémie som si na svojom živote s Bohom uvedomila jednu kľúčovú vec, a síce, že som nemala často osobnú modlitbu. Žiadna akcia, čas so spoločenstvom alebo čítanie dobrej knižky nevynahradí ten čas, kedy si vyleješ srdce pred Bohom vo svojej komôrke. Čítať ďalej »Živý

Živý

Forty For You |

Ženy stretli živého Krista. Bol to určite najneuveriteľnejší zážitok ich života. V piatok ho na vlastné oči videli mŕtveho. Nebolo pochýb, že nežije. Bol mŕtvy, v hrobe. Čítať ďalej »