Boh zázrakov

Boh zázrakov

Každý jeden z nás si spomenie na situácie, kde sa pozastavil a povedal: „Wau, toto je zázrak!“ Ale niekoľko násobne viackrát zažívame presne opačnú situáciu, kde sa nachádzame stratení, bezvládni, až v tej chvíli neveriaci s jedinou otázkou: prečo?

Dnešné zamylsenie si môžeš aj vypočuť na Spotify

Neboj sa, každý jeden z nás to zažíva a dokonca aj tak veľká a svätá osoba ako je Panna Mária sa v takejto situácii ocitla, keď k nej prehovorila neznáma bytosť a povedala jej, že počne a porodí syna. My už vieme, ako skončila táto situácia archanjela Gabriela a Panny Márie, a môžeme to zhrnúť do výnimočne pravdivej vety: BOHU NIČ NIE JE NEMOŽNÉ! Túto vetu sme už nespočetne veľakrát počuli, môže sa nám zdať ako klišé, ale práve vtedy si spomeňme na situácie, kde sme si s obrovským úžasom povedali: „Toto je zázrak!“

Evanjelium: Lk 1, 26-38

Plug and pray: Pane Ježišu z celého srdca Ťa prosím, daj mi silu, vnímať každú jednu situáciu (aj tie negatívne) ako súčasť Tvojho Božieho plánu, ako to urobila aj Panna Mária. Nebudem sa stačiť čudovať z tých obrovských zázrakov, ktoré so mnou máš v Tvojom úžasnom GODS PLANE. Chcem Ti veriť čoraz viac a viac. Aj skrze túto krátku modlitbu Ťa vrúcne prosím, priblíž moje srdce aspoň o krôčik bližšie ku Tebe.

V akcii: Pokús sa dnes si nájsť minimálne 5 minút vo svojej izbe alebo na hocijakom tichom mieste, kde sa nachádzam. Zavri si dvere, zhasni svetlo, ak ti to nerobí problém, kľakni si a pusti si pesničku (pridanú v bonuse). Popros Pána aj o tie najtajnejšie prosby a ON sa postará.

Bonus: Verím Ti

 

Valecc

25.03.2021 00:00