Najfantastickejšia správa v dejinách!

Najfantastickejšia správa v dejinách!

Slovo sa stalo telom... Večný veľkolepý a nekonečný Boh sa sklonil k nám, k svojim stvoreniam, aby nám otvoril brány neba. Jeho túžbou je nebo pre nás všetkých.

Narodením Krista nám Boh dáva moc stať sa Jeho deťmi, ako píše Ján. Dostávame nezaslúženú milosť, o ktorej však rozhodujeme my, či ju prijmeme alebo nie. Uveríme v Jeho meno a zvolíme si Ho za Pána svojho života?

Dnes pri jasličkách si môže každý z nás vybrať či je ochotní znova sa narodiť z Boha. Otočiť svoj život a začať žiť úplne s Ním v milosti a v pravde alebo to budú ďalšie Vianoce o zhone, návštevách a iných, len nie o Kráľovi, ktorý tak túži byť našou súčasťou, vytvárať si s nami vzťah a pomáhať nám. My mu však otvárame dvere do srdca.

Evanjelium: Jn 1, 1-18

Plug and pray: Prichádzam k Tebe Ježišu a ďakujem, že si sa narodil aj pre mňa. Otváram dvere svojho srdca. Vstúp a panuj v mojom živote. Prosím o milosť poznania, pretože aj ja sa znova musím “narodiť pre Teba”. Buď mojím svetlom každý deň. Požehnaj tieto Vianoce mňa a mojich drahých. Amen.

V akcii: Kľakni si k jasličkám, kontempluj novonarodeného Spasiteľa. Pozvi k jasličkám aj svojich rodičov, súrodencov, kamarátov. Ohlasuj radostnú zvesť! Dnes sa nám narodil Spasiteľ, Kristus Pán!

Bonus: for KING & COUNTRY - Glorious (Official Audio)

Paula

25.12.2019 00:00