Športový tím


Športový tím

Hovorí sa, že jediné evanjelium, ktoré dnes ľudia čítajú, je náš život. Keďže máme radi šport a vieme, že mladí ľudia v strediskách ho majú radi tiež, rozhodli sme sa EVANJELIZOVAŤ ŠPORTOM!

Členovia tímu:

  • Mária Dancsová
  • Ján Podhájecký
  • Tomáš Kočalka
  • Martina Vacová
  • Ľubo Horný
  • Lucia Hollá

Pre viac info nás môžeš kontaktovať mailom: sportovytim@gmail.com


 

 

Zlaté medaily obhájili Bratislavčanky

Zlaté medaily obhájili Bratislavčanky

Športový tím |

Celoslovenské volejbalové finále dievčat zo saleziánskych stredísk vyhrali po roku opäť dievčatá z Bratislavy - Kremnickej... V dňoch 24. - 25. mája sa konalo celoslovenské finále vo volejbale dievčat v Banskej Bystrici, ktoré je už po štvrtýkrát dejiskom týchto zápolení. Na turnaj sa prebojovalo päť družstiev z kvalifikačných turnajov na východe a západe: Humenné, Bardejov, Bratislava- Čítať ďalej »


DOMČACUP má víťazky

DOMČACUP má víťazky

Športový tím |

V sobotu 11.5.2013 sa stretli dievčatá zo stredných škôl na volejbalovom turnaji v stredisku Bratislava - Mamateyova. Turnaj sa konal z príležitosti osláv sviatku Márie Dominiky Mazzarellovej. Zúčastnené tímy boli zo stredísk Dolný Kubín, Banská Bystrica, Dubnica nad Váhom, Trnava a dva tímy z Bratislavy Kremnickej. Čítať ďalej »
10 tímov príde vybíjať

10 tímov príde vybíjať

Športový tím |

Šport na 3: VYBÍJANÁ! Že prečo? 3 sekundy, 3 dotyky, 3 kroky... A ešte tretí ročník! Trojka je teraz hlavným číslom turnaja. Už len pár dní a na Mamateyke sa odohrá 3. ročník turnaja vo vybíjanej pre ZŠ. Zahrať si príde 10 tímov zo západného Slovenska. Uvidíme, komu sa podarí obsadiť prvé tri miesta. Čítať ďalej »Nie je dôležité vyhrať, ale zúčasniť sa

Nie je dôležité vyhrať, ale zúčasniť sa

Športový tím |

Ani tento krát sa nezabudlo na heslo: „každá lopta na ihrisku je hrateľná“ a tak vydali dievčatá zo seba maximum. Absolvovali sme 2 tréningové jednotky, na ktorých sme sa snažili zohrať, hoci sme sa poznali po mene len pár hodín. Po tvrdej práci, nasledovalo trochu oddychu a odreagovania v Aquaparku, ktoré každému veľmi dobre padlo. Toto sústredenie sme zvládli a tešíme sa na ďalšie v januári Čítať ďalej »


Sezónu odštartovali floorballom

Sezónu odštartovali floorballom

Športový tím |

5.10.2012, Banská Bystrica, 20:00 SELČ. Presne vtedy sa otvoril už 3. ročník Salesian Girls Floorball Championship zápasom Banská Bystrica vs. Mamateyka. Hojná účasť sa prejavila v 6 družstvách staršej skupiny a 2 družstvách mladšej skupiny. V piatok večer sme si mali možnosť pozrieť 2 úvodné zápasy, po ktorých nasledovala prezentácia jednotlivých stredísk a krátka modlitbička na dobrú noc. Čítať ďalej »


Streetball Trophy 2012

Streetball Trophy 2012

Športový tím |

V sobotu 2.6. sa na bratislavskej Mamateyke odohral nultý ročník Streetball Trophy, ktorý bol prvým turnajom v streetbale športového tímu. Navyše, hoci je väčšina turnajov športového tímu organizovaná pre mladšie dievčatá, tento bol výnimkou. Zúčastniť turnaja sa mohli chlapci i dievčatá nad 15 rokov. Túto šancu využili tímy z Bratislavy, Dubnice, Dolného Kubína, i samotný organizátori zo Čítať ďalej »