Celoslovenské športové sústredenie sa bude konať v Bratislave

Celoslovenské športové sústredenie sa bude konať v Bratislave

Dnešným dňom sa skončilo odpočítavanie, ktoré ste si mohli všimnúť na facebookovej stránke Športového tímu. V utorok 23. 8. sa začalo prihlasovanie na jednu z najväčších športových udalosti roka.

Na svojom poslednom stretnutí, ktoré sa konalo 12. júna v Bratislave, sa členovia Športového tímu odhodlali k závažnému kroku, ktorým bolo zorganizovať veľké športové sústredenie. Druhý októbrový víkend sa stretnú pod jednou strechou najobľúbenejšie kolektívne športy – futbal a volejbal. Víkend plný športu však nebude len o súperení a získavaní medailí, ale predovšetkým o zábave a zlepšení svojich športových zručností. 
 
Na toto sústredenie môžu prísť kompletné tímy, ale aj jednotlivci, ktorí sa doteraz nemohli zúčastniť turnajov, lebo vo svojom stredisku nenašli dostatok spoluhráčov. Ďalšou dôležitou úlohou sústredenia bude príprava dievčat na blížiace sa Medzinárodné saleziánske športové hry. Zo zúčastnených dievčat sa vyberú budúce reprezentantky vo volejbale a talentované futbalistky budú môcť doplniť úspešné tímy z posledných PGSI.
 
Celoslovenské športové sústredenie sa uskutoční pod dohľadom skúsených inštruktorov a dlhoročných športovcov 7. – 9. októbra 2016 v stredisku Mamateyova v Bratislave. Cena sústredenia je 15 € a pre dievčatá bez Laura preukazu 22 €. Zúčastniť sa ho budú môcť dievčatá narodené v roku 1999 a mladšie. Na sústredenie je možné sa prihlásiť prostredníctvom mailu sportovytim@gmail.com a viac informácii nájdete na FB stránke Športového tímu.

Ľubo Horný

02.09.2016 09:42