Sezónu odštartovali floorballom

Sezónu odštartovali floorballom

5.10.2012, Banská Bystrica, 20:00 SELČ. Presne vtedy sa otvoril už 3. ročník Salesian Girls Floorball Championship zápasom Banská Bystrica vs. Mamateyka. Hojná účasť sa prejavila v 6 družstvách staršej skupiny a 2 družstvách mladšej skupiny. V piatok večer sme si mali možnosť pozrieť 2 úvodné zápasy, po ktorých nasledovala prezentácia jednotlivých stredísk a krátka modlitbička na dobrú noc.

Naštartované do nového dňa sme sobotu začali sv.omšou, po ktorej nasledovali vianočkovo-jogurtové raňajky.  Posilnené výdatnou stravou sme oficiálne otvorili turnaj. Celé doobedie sme pozerali na zápasy, pri ktorých sa dievčatá menili na zanietené športovkyne. O pády cez mantinely a na zem núdza nebola. Nakoniec sme však dopadli bez akýchkoľvek zranení ,  rozdali sme ešte ceny pre najlepších brankárov a hráčov a pomaly sa pobrali na cestu domov.

 

Výsledky:

Kategória do 21 rokov (staršie):
1. Košice – FDB 3 Hôrky
2. Banská Bystrica – Čoššé? To fáákt?
3. Bratislava, Trnávka – Šikovnice
4. Košice – Kalvárka
5. Bratislava – Miletička
6. Bratislava - Mamateyka 

Kategória do 15 rokov (mladšie):
1.Bratislava, Trnávka - Fešnice
2. Humenné 

FOTKY si môžete pozrieť TU!


„Realizované s finančnou podporou Úradu vlády SR v rámci dotačného programu na poskytnutie účelovej dotácie Úradu vlády SR na podporu programov, iniciatív a aktivít v oblasti národnej protidrogovej stratégie pre rok 2012. Za obsah tohto dokumentu je výlučne zodpovedný <Laura, združenie mladých>“.

 

Janči P.

13.10.2012 14:24