SprávičkyXXVI Saleziánske hry PGSi 2015 v Turíne!

XXVI Saleziánske hry PGSi 2015 v Turíne!

Športový tím |

Dievčatá zo saleziánskych stredísk, vo veku 13-16 rokov, reprezentovali Slovensko na medzinárodných saleziánskych hrách v Turíne, ktoré sa uskutočnili 29.4 - 3.5. 2015 v Taliansku. Ten kto má možnosť reprezentovať Slovensko v nejakom športe určite vie, aké sú to pocity a čo všetko sa za tým skrýva. Čítať ďalej »

Príďte si zmerať sily vo floorballe!

Príďte si zmerať sily vo floorballe!

Športový tím |

Už v poradí piaty ročník dievčenského floorballového turnaja, ktorý organizuje Saleziánske stredisko v Banskej Bystrici, sa opäť blíži! Ak ste teda v stredisku skupina dievčat, ktoré si chcú zmerať sily s ostatnými strediskami, teraz je na to ten správny čas! Čítať ďalej »


Zlaté medaily obhájili Bratislavčanky

Zlaté medaily obhájili Bratislavčanky

Športový tím |

Celoslovenské volejbalové finále dievčat zo saleziánskych stredísk vyhrali po roku opäť dievčatá z Bratislavy - Kremnickej... V dňoch 24. - 25. mája sa konalo celoslovenské finále vo volejbale dievčat v Banskej Bystrici, ktoré je už po štvrtýkrát dejiskom týchto zápolení. Na turnaj sa prebojovalo päť družstiev z kvalifikačných turnajov na východe a západe: Humenné, Bardejov, Bratislava- Čítať ďalej »


DOMČACUP má víťazky

DOMČACUP má víťazky

Športový tím |

V sobotu 11.5.2013 sa stretli dievčatá zo stredných škôl na volejbalovom turnaji v stredisku Bratislava - Mamateyova. Turnaj sa konal z príležitosti osláv sviatku Márie Dominiky Mazzarellovej. Zúčastnené tímy boli zo stredísk Dolný Kubín, Banská Bystrica, Dubnica nad Váhom, Trnava a dva tímy z Bratislavy Kremnickej. Čítať ďalej »