Správy
Štartuje PRO-LIFE kampaň DPD

Štartuje PRO-LIFE kampaň DPD

správa |

Prípravy na jednu z najväčších pro-life kampaní 25. marec – Deň počatého dieťaťa sú v plnom prúde. Jej tohtoročným mottom je pozvanie „Oslávte s nami svoje počatiny“. Čítať ďalej »


Pozvánka na jarné školenie projektu CESTY ZRENIA

Pozvánka na jarné školenie projektu CESTY ZRENIA

správa |

Okrem výbavy pre svoje stretká získaš skvelú možnosť obohatiť sa skúsenosťami iných animátorov, konzultovať, získať nové nápady, inšpirovať sa vo vzájomných debatách a pochopiť čo hýbe vekovou kategóriou zverených detí. Zároveň je to forma osobného animátorského rozvoja, na ktorej v strediskách záleží! Čítať ďalej »


Doteraz boli skúšaní len vojnou. Dajme im šancu chodiť aj do školy.

Doteraz boli skúšaní len vojnou. Dajme im šancu chodiť aj do školy.

správa |

Dvaja zamestnanci občianskeho združenia SAVIO navštívili vo februári tohto roka tábor pre vnútorne presídlené osoby v Jube, hlavnom meste vojnou zmietaného Južného Sudánu. Tábor je útočiskom pre viac ako 10 000 ľudí, najmä ženy a deti. Spravujú ho Saleziáni don Bosca od roku 2013, kedy otvorili brány svojho areálu pre obete občianskej vojny. Ich počet neustále narastá. SAVIO o.z. prináša Čítať ďalej »
TeenDance 2016

TeenDance 2016

správa |

Po roku je tu opäť obľúbená tanečná súťaž pre mladých! Tento rok sa bude celý tanečný víkend niesť v duchu témy "Spoznaj svoje korene". Miesto konania ostáva po roku nezmenené, teda tancovať sa bude v Košiciach. Čítať ďalej »Saleziánske misijné DOBROvoľníctvo

Saleziánske misijné DOBROvoľníctvo

správa |

“Musíme sa naučiť byť chudobným nablízku. Stretajme sa s nimi, pozerajme sa im do očí, počúvajme ich! V istom zmysle chudobní sú pre nás učiteľmi." (Sv. Otec František) Aj tento rok s nami môžeš vykročiť na cestu saleziánskeho misijného DOBROvoľníctva. Pozývame Ťa darovať rok svojho života v službe chudobným a zažiť skutočné DOBROdružstvo. Čítať ďalej »