SprávyLauru povedie nová predsedníčka

Lauru povedie nová predsedníčka

správa |

Valné zhromaždenie je najvyšším orgánom združenia Laura a každý rok rozhoduje o dôležitých otázkach združenia. Jednou z najvýraznejších zmien na tohtoročnom zasadnutí bola voľba novej predsedníčky. Čítať ďalej »


Garanti na jarných Cestách zrenia

Garanti na jarných Cestách zrenia

správa |

Niežeby sa garanti vekových kategórií Ciest zrenia stretávali podľa ročných období, ale mierna podobnosť tu je :) Nielen kurzy, ale aj ďalšia tvorba metodických materiálov ležia na srdci tejto skupine. Čítať ďalej »
History Maker

History Maker

správa |

Už 23. rok privíta Trnava mladých nadšencov, ktorí prichádzajú z celého Slovenska a okolitých krajín, aby si vychutnali nezabudnuteľnú atmosféru jedného z najväčších gospelových festivalov v strednej Európe. Čítať ďalej »25. marec – Deň počatého dieťaťa

25. marec – Deň počatého dieťaťa

správa |

"Chránime nevyliahnuté orly. Chráňme aj nenarodené deti!" - tak znie hlavné motto občianskej kampane "25. marec – Deň počatého dieťaťa! pre rok 2015, ktorú tradične organizuje občianske združenie Fórum života s partnermi počas marca a apríla. Túto kampaň sa rozhodlo podporiť aj naše združenie Laura. Čítať ďalej »


Mladí ľudia sú vo veľmi zložitej situácii

Mladí ľudia sú vo veľmi zložitej situácii

správa |

Po vojensko-politickom prevrate v Bangui v Stredoafrickej republike vypukla občianska vojna. V krajine nič nefunguje, všade vládne nepokoj. Naším centrom prešlo viac ako 25 tisíc ľudí a niektorí u nás zostali, lebo ich domy a dediny boli zničené. Učitelia štrajkujú, už dlhší čas nedostali výplatu. Čítať ďalej »


Projekt GPS: Pomôžme spolu mladým

Projekt GPS: Pomôžme spolu mladým

správa |

Od rozhodnutí, ktoré mladí robia teraz, záleží, čo bude potom. Majú vysoké ambície, už v mladom veku snívajú, idú si za svojím. Vedia si vyhľadať informácie, ale často si nevedia nájsť priestor, zastaviť sa a pokúsiť sa počúvať, čo sa ozýva zvnútra. Čítať ďalej »