Správy


Aby láska prinášala ovocie, nezabudnite na korene

Aby láska prinášala ovocie, nezabudnite na korene

správa |

Týmito slovami povzbudil Svätý Otec mladých v Košiciach. Domka – Združenie saleziánskej mládeže si svoje korene tiež pripomenula. Saleziánski mladí z celého Slovenska sa stretli v stredisku na Kalvárii, kde pred 30timi rokmi Domka vznikla. Potom sa spoločne odobrali na Štadión Lokomotíva, aby sa stretli s pápežom Františkom. Čítať ďalej »


Usmernenie k začiatku šk. roka 2021/2022

Usmernenie k začiatku šk. roka 2021/2022

správa |

Prezenčná činnosť a stretávanie sa je možné za podmienok dodržania všeobecne platných usmernení Úradu verejného zdravotníctva, predchádzania šíreniu vírusového ochorenia COVID-19 a ochrany zdravia našich členov a účastníkov stretnutí. Čítať ďalej »
Vyhlasenie k činnosti

Vyhlasenie k činnosti

správa |

Týmto vyhlásením rušíme Vyhlásenie o obmedzenej činnosti z 15. 10. 2020 a oznamujeme, že Laura čiastočne obnovuje svoju činnosť od 10. mája 2021. Prezenčná činnosť a stretávanie je teda možné za podmienky dodržania všeobecne platných usmernení Úradu verejného zdravotníctva, predchádzaniu šírenia vírusového ochorenia COVID-19 a ochrany zdravia našich členov a účastníkov stretnutí. Čítať ďalej »BOOK CLUB

BOOK CLUB

správa |

Na sociálnych sieťach a četovaním strávime v priemere až dva dni v mesiaci... za ten čas by ste v pohode prečítali 10 kníh... Čítať ďalej »Deň zeme s eco-Laurou

Deň zeme s eco-Laurou

správa |

Eko-tím Laury pripravil peknú aktivitu v týždni Dňa Zeme. Spoločne pripravili aktivity s nápadmi ako inšpirovať a motivovať mladých ľudí k tomu, aby boli ohľaduplnejší a láskavejší k našej Zemi. Čítať ďalej »