Správy


Vyhlasenie k činnosti

Vyhlasenie k činnosti

správa |

Týmto vyhlásením rušíme Vyhlásenie o obmedzenej činnosti z 15. 10. 2020 a oznamujeme, že Laura čiastočne obnovuje svoju činnosť od 10. mája 2021. Prezenčná činnosť a stretávanie je teda možné za podmienky dodržania všeobecne platných usmernení Úradu verejného zdravotníctva, predchádzaniu šírenia vírusového ochorenia COVID-19 a ochrany zdravia našich členov a účastníkov stretnutí. Čítať ďalej »BOOK CLUB

BOOK CLUB

správa |

Na sociálnych sieťach a četovaním strávime v priemere až dva dni v mesiaci... za ten čas by ste v pohode prečítali 10 kníh... Čítať ďalej »Deň zeme s eco-Laurou

Deň zeme s eco-Laurou

správa |

Eko-tím Laury pripravil peknú aktivitu v týždni Dňa Zeme. Spoločne pripravili aktivity s nápadmi ako inšpirovať a motivovať mladých ľudí k tomu, aby boli ohľaduplnejší a láskavejší k našej Zemi. Čítať ďalej »

Nápady na stretko online

Nápady na stretko online

správa |

Zozbierali sme niekoľko konkrétnych námetov, ktoré Vám ponúkame. Pracujte s nimi tak ako aj pri zvyčajných stretkách: využite to, čo sa Vám hodí, námety si prispôsobte svojmu stretku. Čítať ďalej »


Oratko online oslavuje jeden rok od svojho vzniku

Oratko online oslavuje jeden rok od svojho vzniku

správa |

Už tento víkend uplynie rok, čo Saleziánsky pastoračný tím prišiel medzi mladých s úplnou novinkou v online svete a vytvoril projekt s názvom Oratko online. Na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Spotify tak počas celej pandémie môžeme sledovať rôzne aktivity od bratov saleziánov, sestier saleziánok, saleziánov spolupracovníkov a mnohých mladých dobrovoľníkov po celom Slovensku. Čítať ďalej »