Viera do vrecka - MUŽ HRANÍC

Viera do vrecka - MUŽ HRANÍC

Titus Zeman - MUŽ HRANÍC v novej časti relácie Viera do vrecka

V detstve takmer prekročil HRANICE SMRTI, pred ktorou ho zachránil príhovor Sedembolestnej Panny Márie. Dvakrát ilegálne prešiel cez ŠTÁTNE HRANICE so skupinami  klerikov, aby im umožnil v čase komunizmu doštudovať a stať sa kňazmi. Nechcel zájsť za HRANICE POSLUŠNOSTI, a preto si pýtal súhlas predstavených na tento riskantný plán.

Za HRANICE PSYCHICKÝCH A FYZICKÝCH SÍL siahol počas 58 výsluchov spojených s neľudským mučením, keď ho pri treťom pokuse chytili. Počas 13 rokov väzenia musel radikálne prehodnotiť HRANICE PREDSTÁV o svojom vlastnom živote. HRANICE BEZPEČNOSTI prekračoval v jáchymovskom väzení, kde vyše roka holými rukami triedil s väzňami rádioaktívnu uránovú rudu. Po podmienečnom prepustení boli naďalej porušované jeho HRANICE OSOBNEJ SLOBODY.

 

 

Ani HRANICE SLOVENSKA nemohli zastaviť chýr o hrdinskej obete mučeníka za duchovné povolania z Vajnôr pri Bratislave. Titus Zeman – MUŽ HRANÍC

 

Reláciu si môžete pozrieť na TV Noe 25. septembra o 18:10,  26. septembra o 17:05 na TV Lux a kedykoľvek na našom Youtube kanáli.

 

zdroj:www.tituszeman.sk

Laura

25.09.2017 14:23