Naša Chatovačka

Naša Chatovačka

Kde bolo, tam bolo, bolo raz jedno stretko "Vlna Kritiky", ktoré sa na poslednú chvíľu rozhodlo ísť na chatovačku.

Začalo sa to takto: Stretli sme sa pred kostolom a premiestnili sme sa pred jeden panelák, pred ktorým sme sa mali rozhodnúť kto pôjde električkou a kto autom. Síce to bolo ťažké, ale dohodli sme sa, že pôjdu električkou a tri autom. Išli sme do Tesca na Zlaté piesky nakúpiť všetko potrebné na chatovačku. Trvalo nám to iba dve hodiny. Odtiaľ sme išli na chatu s dvoma autami do Slovenskej novej vsi, kde sme si hneď urobili večeru.

Po večeri sme si pozreli Johanku z Arcu. Bol to veľmi strašidelný a dojímavý príbeh. Nakoniec sme išli spať až o tretej hodine ráno, lebo sme sa rozprávali o dievčenských veciach... V utorok sme nacvičovali na TeenDance a prešli sme asi 10 kilometrov k rybníku, kde do pol metra vyskakovali kapre z vody. Na liste sme napísali,čo nevieme pochopiť v našom živote a roztrhané listy sme hodili do rybníka, lebo aj spálené Johanky telo vysypali do vody. Večer sme začali pozerací maratón Anny zo Zeleného domu.

V stredu sme navštívili kostolík, ako sa na prikázaný sviatok patrí. Hrali sme volleyball a Carcasone. Vo štvrtok sme oddychovali s pesničkou Dnes sa mi nechce nič... Večer sme chatovačku ukončili opekačkou. Zapálili sme oheň lepšie ako Zálesáci. Piatok sme pekne poupratovali a išli na autobusík, ktorý nás doviezol ku vláčiku, ktorý nás priniesol do Blavy. Naša chatovačka sa skončila, ale stretko pokračuje.

Monika Vargová a Anička Gettlerová

27.08.2012 15:05