Strediská


Správy zo všetkých stredísk:

Berlin: Portal of good news

Berlin: Portal of good news

Dubnica nad Váhom |

Portál dobrých správ... Dôvody na návštevu hlavného mesta Nemecka môžu byť rôzne. Niektorí sem zavítajú za pamiatkami, iní za kultúrou a dokonca sa nájdu aj jedinci, ktorí by radi zakúsili tunajší nočný život. V prípade Maroša a Emílie z Dubnice nad Váhom ide uvažovať nanajvýš o prvom zo spomenutých lákadiel Berlína. Čítať ďalej »Rezbári na KubCup-e obhájili titul

Rezbári na KubCup-e obhájili titul

Dolný Kubín |

Už po deviaty raz dolnokubínske saleziánske stredisko privítalo mladých volejbalistov z celého Slovenska. Od 4. – 6. mája sa tridsať tímov od Bratislavy až po Michalovce usilovalo vyhrať putovný pohár Márie Dominiky Mazzarellovej, zakladateľky Dcér Márie Pomocnice, ktoré spolu s dobrovoľníkmi z Laury, združenia mladých, turnaj organizovali. Čítať ďalej »


Chata baby part 2

Chata baby part 2

Banská Bystrica |

Dievčatá sa stretli po 2 krát na chate v malebnej dedinke Banská Belá. Išlo námo to aby sme im spestrili víkend rôznymi činnosťami, oddychom, zábavou, utužením vzťahov. Podarilo sa nám to ? Čítať ďalej »


Laura a dobrovoľníci

Laura a dobrovoľníci

Trnava |

Už po deviatykrát sa 1. júna na Trojičnom námestí v Trnave uskutočnilo podujatie pod názvom Dobrovoľníci deťom. Na tejto akcii združenia pracujúce s deťmi a mládežou prezentovali svoje celoročné aktivity prostredníctvom hier, súťaží a propagačných materiálov. Výnimkou nebolo ani trnavské stredisko ZL. Čítať ďalej »


Od castingu po oslavu

Od castingu po oslavu

Trnava |

Počas posledných oratiek sa u nás diali zaujímavé veci. Rozbehla sa súťaž Oratko hľadá talent, pri ktorej dievčatá predvádzali porote svoje vystúpenia. Castingy boli inšpirované televíznymi šou, preto bola porota v kostýmoch, deti mali čísla od 0001 vyššie, vystupovali len pred porotou atď. Čítať ďalej »