Chata baby part 2

Chata baby part 2

Dievčatá sa stretli po 2 krát na chate v malebnej dedinke Banská Belá. Išlo námo to aby sme im spestrili víkend rôznymi činnosťami, oddychom, zábavou, utužením vzťahov. Podarilo sa nám to ?

 

Tento krát sa všetko nieslo pod mottom Krása ženy. A tak sme aj konali...

Začalo to všetko piatkom. Karaoke s porotou plnou hviezd ako Hanna Montanna, Jeason Mraz, Rytmus ... Dievčatá mohli predviesť aké pekné tóny vedia zo seba vydať. Fascinujúce. Chytilo ich to viac než sme čakali. Po zábave prišiel strach, čo neveštilo nič iné ako brutálnu skúšku odvahy v jednej z miestností plnej tmy s 3 animátorkami, ktoré mali za úlohu poriadne strašiť, pre odvážne dievčatá, ktoré vkročili do miestnosti, bola podmienka, sedieť v tam bez zvuku na 2 minúty. Niektorým sa to podarilo, ale však nebáli by ste sa aj vy ? Škrabanie na dreve, klopkanie na okno, rôzne zvuky, buchot, svietenie mobilom do tváre a všade tma...a poviem Vám ten krik bol v riadnych decibeloch a strach u dievčat bol hádam aj viac ako 100 %. Ale ukázali sa ako statočné.

Druhý deň sme sa po výdatných raňajkách rozhodli urobiť niečo pre vonkajšiu krásu a tak sme cvičili ZUMBU nič ľahké ale dokázali sme to. Za ich vytrvalosť sme im dali výber v „tvorivých“ dielňach : Kofoláci, Servítkové techniky a spoločenské hry. Čistý oddych, ale to však nevedeli že po oddychu prichádza na rad Pevnosť Boyard. Hádanka, vylovenie kľúča s fakt riadnej gebuziny, mať na zemi 4 nohy a 2 ruky, a prelievanie vody so špongiou. Dievčatá sa ukázali ako vedia byť šikovné, energické a súťaživé:)Sobotňajšou čerešničkou na torte bol X BOX 360 :) K tomu niet čo dodať :) Bavili sme sa až do skorého rána.

V nedeľu sme ukončili tento nádherne strávený víkend, dievčatá si odniesli domov veľa zážitkov a zistenie, že vnútorná a vonkajšia krása ženy je dôležitá pre bytie v tomto storočí.

Lilli

30.08.2012 12:32