RODIČKO 8 alias Základom sú overené zdroje

RODIČKO 8 alias Základom sú overené zdroje

Projekt RODIČKO – inšpiratívne večery (nielen) pre rodičov, ktorí chcú lepšie rozumieť svojím tínedžerom, poznať reálne nástrahy, ktorým dnes čelia a zároveň pri tom všetkom neupadnúť do zúfalstva.

Nadšencov a milovníkov aktivít Orientačných dní z kruhov rodičov aj nerodičov isto potešila správa, že po pár mesiacoch sa opäť do ich domácností vrátilo inovatívne RODIČKO v podobe inšpiratívnych večerov pre rodičov.
V poradí už s číslom 8 a so šteklivým názvom "Pár tipov, ako sa brániť hoaxom“ prilákalo pred obrazovky cca 188 ľudí, keďže momentálna situácia stále praje skôr online forme tohto výnimočného projektu.
O téme nerozprával len tak niekto, ale naozaj v nej podkutý a zanietene odhodlaný slovenský novinár Vladimír Šnídl, ktorý sa problematike venuje profesne už dlhšie. Jeho zrozumiteľné a profesionálne vysvetlenie bolo doplnené živými a aktuálnymi príkladmi. O nude sa hovoriť teda vôbec nedalo, pretože spomínané tipy sú aktuálne použiteľné a svedčili o zábere na podstatu. Výborným doplnením boli aj interaktívne otázky od divákov a kvalitné vstupy moderátorov Katky a Juraja.
Veríme, že Rodičko 8 odštartovalo šnúru inšpiratívnych a podnetných tém, ktoré dokážu pomáhať nielen nám rodičom.
 
Všetky materiály, ktoré nám poskytol Vladimír Šnídl nájdete tu: https://sbb.sk/rodicko/
Evka Pardelová
 
 Táto akcia bola realizovaná s finančnou podporou mesta Banská Bystrica,
Banskobystrického samosprávneho kraja, Férovej nadácie O2 a z dotácie
Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR
„Programy pre mládež 2014 – 2021“,
ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Laura

20.10.2021 08:08