Bratislava - Kremnická
POĎ VON! – POZÝVAME NA DENNÝ TÁBOR

POĎ VON! – POZÝVAME NA DENNÝ TÁBOR

Bratislava - Kremnická |

Čakajú Ťa vychádzky do zákutí Bratislavy, dobrá partia, nové zážitky. Navštíviš s nami Pannu Máriu v Šaštíne aj hrad Červený Kameň a sokoliarov. Čakáme Ťa 21. – 25. júla 2014. Berieme len dievčatá, ktoré skončili 1. ročník a prihlásia sa do 30. 6. 2014 alebo do naplnenia kapacity tábora. Čítať ďalej »


Stopli nám to v polke

Stopli nám to v polke

Bratislava - Kremnická |

Keď som prišla, prípravy výborného jedla boli v plnom prúde. Každá mala za úlohu potešiť stretko nejakým malým gestom. Jedna urobila tortu, druhá doniesla jahody, ďalšia nám prečítala text z knihy Rómeo a Júlia. Mali sme veľmi peknú prezentáciu, ktorou zhrnula jedna z nás život v tomto spoločenstve. Čítať ďalej »
Spojte sa s nami v modlitbe

Spojte sa s nami v modlitbe

Bratislava - Kremnická |

Pridajte sa k nám! Chceli by sme vyprosiť uzdravenie pre 15-ročnú Aničku G. zo strediska Bratislava - Kremnická. Má veľké bolesti, lekári nevedia určiť diagnózu... O túto milosť chceme prosiť na príhovor Božieho služobníka Titusa Zemana, saleziána, ktorý už za svojho života vykonal veľa dobra pre mladých. Viac o ňom v dokumentárnom filme Prešiel som hranicu alebo na tituszeman.sk. Čítať ďalej »Bojovali sme za Narniu

Bojovali sme za Narniu

Bratislava - Kremnická |

Dvere sa náhle otvorili a my sme rýchlo vstúpili dnu. Chceli sme sa len ukryť, no objavili sme niečo celkom iné a dovtedy nepoznané. Za hŕbou šiat a kožuchov sa v svetle lampy trblietal sneh. Vysoké borovice, čudné ticho. To ešte nikto netušil, že takto nás víta NARNIA... Čítať ďalej »


Sme sa vybrali na retro-faru

Sme sa vybrali na retro-faru

Bratislava - Kremnická |

Cieľ našej chatovačky bol 200 km na východ, v ‘malom’ Veľkom Borovom. Babka kostolníčka nás privítala s otvorenou náručou a zaviedla nás 27 krokov ďalej od zastávky do retro fary. Naša fara bola zaujímavá hlavne svojim sviežim kompostovým ovzduším. Na tmavej chodbe boli zavesené staré fotografie prvých svätých prijímaní a ochrancom týchto historizmov bol vypchatý sokol. Naša animátorka po prvom Čítať ďalej »