Vlna kritiky v Tatrách

Vlna kritiky v Tatrách

Do Vysokých Tatier sme išli iba na víkend, ale stálo to za to

Nájsť  ubytovanie vo Vysokých Tatrách v Štrbe nebolo také ľahké. Animátorky nám to trošku sťažili. Dostali sme úlohy, ktoré keď sme splnili, nám odhalili šifry, vďaka ktorým sme sa dozvedeli, kde naše ubytovanie hľadať. Pracujúce a milujúce animátorky za nami došli až v noci.

Mali sme krásny víkend v prírode a obdivovali ako to Pán Boh – umelec, krásne vymyslel. Animátorky ako vždy sa nenechali zastrašiť tým, že jedna z nás má problém s nohami (DMO) a pripravili pre ňu osobitnú asfaltovú trasu na kolobežke a ostatné si to museli kruto odšliapať lesnou cestičkou. Navštívili sme obidve plesá a to Štrbské a Popradské. Po ťažkom a náročnom, ale obohacujúcom výlete nám navarili animátorka a jedna obetavá baba z nás brokolicovú polievočku, ktorú sme vyhladované z náročného dňa poslušne zjedli. Vďaka polievke sme si pripomenuli príslovie: „Nesúď knihu podľa obalu“.

To by sme neboli my, keby sme animátorky s niečím neprekvapili. Jedna z nás ochorela na Popradskom plese počas výletíku a druhá si v nedeľu rozrezala ruku, lebo spadla s pohárom v ruke. A tak jedna z animátoriek namiesto prehliadky malebnej dedinky Štrby sa po prvýkrát aj so zranenou povozila v sanitke a strávila doobedie v nemocnici. Naše milujúce animátorky to však ako vždy zvládli. Sú na nás už zvyknuté a aj keď im občas nechtiac alebo chtiac prichystáme nemilé prekvapenia, stále nám neprestávajú preukazovať lásku. 

 

Anička G.

12.09.2017 08:38