Oravský pingpongový turnaj

Oravský pingpongový turnaj

V polovici novembra to síce nevyzeralo vonku na sychravé počasie, predsa si však družina mladých tenistov pomerala svoje sily pri tej stolnej verzii.

Na Banisku sa konal premierový turnaj v pingpongu a takmer tucet športovcov oň prejavilo záujem. Silnú dominanciu zaznamenali chlapci z CSŠ A. Radlinského - tvrdý tréning počas krátkych školských prestávok na svoje ovocie nedal dlho čakať. Ale v hambe neostali ani žiaci (a žiačky!) zo ZŠ P.Škrabáka.

Po urputných výkonoch a za stáleho skandovania rodičov sa do nervydrásajúceho finále prebojovala dvojica - M. Orolim a D. Sivčo. V takmer rozhodnutom zápase sa pozviechal Orolim a z rukáva vytiahol znamenité esá a kvalitný servis, čim si vynútil tretí set. Dráma sa tak rozhodla v posledných podaniach, kedy prejavil silnejšie nervy D. Sivčo a zaslúžené sa tešil z celkového víťazstva. Tretie miesto vybojoval M. Bobrík, cenu fair play organizátori udelili K. Nikitins. "Bolo to super, všetci sa zabavili, zahrali si" zhodnotil Tomáš Hrivnák, hlavný organizátor turnaja a už teraz pozýva na ďalší ročník!

 

merygregy

Dolný Kubín

27.11.2018 09:23