Dubnica nad Váhom
Volley session v Dubnici nad Váhom

Volley session v Dubnici nad Váhom

Dubnica nad Váhom |

Na veľkonočný utorok povedali mladí svoje ÁNO volejbalu. Mládežnícka organizácia Laura, združenie mladých, zorganizovala v Dubnici nad Váhom tradičný volejbalový turnaj pod názvom Volley session. 6 tímov hralo v 2 skupinách. Okrem domácich mladých nechýbali ani tímy z Námestova a Nemšovej. Čítať ďalej »


Zvieratá zo ZOO zobúdzali Dubničanov

Zvieratá zo ZOO zobúdzali Dubničanov

Dubnica nad Váhom |

Exotický ostrov, na ktorý sa začiatkom júla premenilo Oratko sestier saleziánok, privítal medzi svojimi palmami desiatky detí na tradičnom letnom prímestskom tábore. Tohtoročná téma nebola pre animátorov novinkou, pretože tému Madagaskar mnohí z nich zažili ešte ako účastníci na letnom tábore v roku 2006. Čítať ďalej »Tržnica otvorená, všetko grátis

Tržnica otvorená, všetko grátis

Dubnica nad Váhom |

Skvelo znie taký oznam, že áno? Hneď sa vlúdi predstava ruchu, kriku, ľudstva chodiaceho hore – dolu, bohatého sortimentu, farieb, mnohých možností....k tomu ešte to, že grátis! Hmmm....reálne? Áno, bolo to reálne!. Akurát sa to netýkalo kapusty, topánok, uterákov, kozmetiky a iného, ale nápadov, myšlienok, aktivít a diskusií o deťoch a starších deťoch a ešte starších.... Čítať ďalej »


Dubnici to žilo volejbalom

Dubnici to žilo volejbalom

Dubnica nad Váhom |

Na veľkonočný utorok sa telocvičňa bývalej 2.základnej školy zaplnila mladými športovcami, ktorí chceli využiť posledný prázdninový deň o niečo akčnejšie, ako obvykle. Konal sa tu totiž 6. ročník veľkonočného volejbalového turnaja s názvom Volley Session, ktorý sa v priebehu niekoľkých rokov premenil na medzistrediskový. Čítať ďalej »