Dubnici to žilo volejbalom

Dubnici to žilo volejbalom

Na veľkonočný utorok sa telocvičňa bývalej 2.základnej školy zaplnila mladými športovcami, ktorí chceli využiť posledný prázdninový deň o niečo akčnejšie, ako obvykle. Konal sa tu totiž 6. ročník veľkonočného volejbalového turnaja s názvom Volley Session, ktorý sa v priebehu niekoľkých rokov premenil na medzistrediskový.

 

Tento rok si medzi sebou prišli zmerať sily tímy z Nemšovej, Dolného Kubína, Bratislavy- Miletičovej, ale nechýbala i 3 tímy z domácej Dubnice.

 

„Turnaj sa mi veľmi páčil, aj keď zo začiatku, keď som videla konkurenciu, tak som mala strach, že čo to bude, ale nakoniec to dopadlo veľmi dobre. Celkovo atmosféra bola veľmi priateľská, bolo to veľmi príjemné a určite by som o rok chcela ísť opäť,“ hodnotí akciu účastníčka Andrea Trenčanová.

 

Veľké nasadenie hráčov bolo vidieť počas celého turnaja. Po napínavých zápasoch si nakoniec 1. miesto odniesli mladí z Dolného Kubína, 2. miesto si v tesnom závese za Kubínom vybojovala Bratislava - Miletičova a na 3. mieste sa umiestnil tím z Nemšovej.

 

M. B.

30.08.2012 13:48