Počas polročných prázdnin sa konal karneval na ľade

Počas polročných prázdnin sa konal karneval na ľade

Prvú februárovú nedeľu sa na zimnom štadióne v Humennom stretli rodiny s deťmi na každoročnej akcií s názvom Karneval na ľade. Spomínané podujatie organizuje pravidelne saleziánska rodina za pomoci mladých animátorov.

Ako tradične, aj tento rok sa podujatie Karneval na ľade konalo počas polročných prázdnin. Žiaci základných i stredných škôl využili túto možnosť a voľný deň strávili dvojhodinovým korčuľovaním. Okrem nich sa tohto podujatia zúčastnili aj menšie deti v sprievode svojich rodičov. Dokopy sa nám podarilo vytvoriť pekné spoločenstvo, ktoré využilo plnohodnotne voľné chvíle.
 

Počas korčuľovania sa predstavilo na zimnom štadióne mnoho masiek, ktoré súťažili o hodnotné ceny. Masky boli vyhodnocované v nasledovných kategóriách: najoriginálnejšia, najfarebnejšia, najstrašidelnejšia, najvtipnejšia, najkorčuľujúcejšia, najkrajšia chlapčenská a dievčenská maska.

 
Program karnevalu spríjemňovali deťom okrem klasického korčuľovania pripravené hry či možnosť zahrať si hokej.Veríme, že táto akcia si zachová svoju tradíciu a zorganizuje sa pre humenské deti i mládež opäť o rok.

 

Lenka Mikitová

04.02.2014 21:24