Aniomil

Aniomil

Obdobie Vianoc je spojené s rôznymi tradíciami. Ani naše sestry Saleziánky to tento rok nenechali na náhodu a spolu s animátorkami si už tradične posedeli pri vianočnej večeri, spojenej s rekapituláciou uplynulého roka, ktorú v našom stredisku nazývame Aniomil = animátorske osobnosti michalovskej Laury.

V príjemnom prostredí našej čajovne si dievčatá spolu so sestrami vychutnali výbornú kapustnicu, rybu a šalát ako tradičné vianočné jedlá. Nechýbali ani malé darčeky, ktoré si pre nás naše sestry pripravili ako vďaku za celý uplynulý rok. Samozrejme nebolo to len o jedení, ale aj o rozhovoroch a postrehoch, čo pre nás pomaly končiaci rok znamenal a aký bol náš najkrajší animátorský zážitok. Odpovede boli rôznorodé a tak možno skonštatovať, že rok 2017 bol pre nás krásnym rokom, plným nových zážitkov, či priateľstiev.

Ďakujeme našim sestrám, že pre nás pripravili takúto milú akciu a prajeme Vám, aby ste sa počas týchto sviatkov aj vy zastavili a pocítili vo svojich srdciach, že podstatou Vianoc je niečo úplné iné ako preplnené obchody či bruchá.

 

Požehnané sviatky!heart

viac fotiek nájdete tu

Veronika Kužmová

24.12.2017 16:23