ŠamorínSpolu dokážeme viac :)

Spolu dokážeme viac :)

Šamorín |

STREDISKO - ŠAMORÍN - Aj vďaka vašim 2% nám POMÁHATE organizovať PRÍMESTSKÝ TÁBOR, TURNAJE, VÝLETY,... POMÁHATE podporovať DETSKÝ SPEVÁCKY ZBOR SMAJLÍCI, ROZVOJ ANIMÁTOROV,... našu pravidelnú činnosť na týždenných stretkách... a tiež môžete pomôcť k VÝMENE STRECHY NA NAŠOM STREDISKU... ĎAKUJEME :) Čítať ďalej »Máš pre mňa dobrú správu?

Máš pre mňa dobrú správu?

Šamorín |

Samozrejme: Boh miluje každého človeka akejkoľvek farby či jazyka. A toto už vedia aj všetci tí, ktorí sa zúčastnili v nedeľu 20.10. 2013 Misijného popoludnia v oratku Laura – Šamorín. A bolo nás celkom dosť. Čítať ďalej »


Chatovali s Main

Chatovali s Main

Šamorín |

Prímestský tábor v Šamoríne prežili decká so sv. Máriou Dominikou Mazzarelovou. Tohtoročný tábor sa niesol v téme moderného života sv. Márie Dominiky Mazzarelovej, ktorú volali aj Main. Čítať ďalej »


Výlet za odmenu

Výlet za odmenu

Šamorín |

Členovia detského zboru v Šamoríne sa v sobotu 15.6. vyšantili v krásnom zelenom prostredí bratislavskej Partizánskej lúky. Čítať ďalej »


Mladí zaostrili na médiá

Mladí zaostrili na médiá

Šamorín |

V Šamoríne sa v sobotu 18. mája v stredisku Laura na Záhradníckej ulici č.21 konal mediálny workshop ZOOM pre mladých ľudí, ktorí sa chceli pozrieť na svet médií z iného uhla pohľadu. Čítať ďalej »