ŠamorínPozývame Ťa na ZOOM!

Pozývame Ťa na ZOOM!

Šamorín |

Stredisko Laura v Šamoríne pozýva všetkých od 14 rokov (zvlášť mladých ľudí) nazrieť do sveta médií s profesionálnymi lektormi z oblastí fotografovania, žurnalistiky a reklamy. Mediálny workshop ZOOM je príležitosťou prakticky sa zdokonaliť vo fotografovaní, dozvedieť sa zákulisie mediálneho sveta a mnoho iného. Čítať ďalej »


Medzi strunami

Medzi strunami

Šamorín |

Hudobníčky , hudobníci, speváci, speváčky, všetci muzikantsky zdatní! Pozývame Vás na hudobný workshop Medzi strunami, ktorý sa uskutoční 4.5.2013 od 14:00 na Záhradníckej 21 v oratku Laura v Šamoríne. Je pre Vás pripravený hudobný program. Príďte sa naladiť na: bicie, gitaru, klávesy a spev. Celým programom a workshopmi nás bude sprevádzať a učiť skupina Acharai. Čítať ďalej »


Chance to Change

Chance to Change

Šamorín |

Šancu zmeniť sa mali možnosť birmovanci a mladí zo Šamorína 23.03.2013 v predvečer Kvetnej nedele – svetového dňa mladých. Okrem hier, spoznávania sa, hollywoodskeho fotenia ich čakali aj netradiční hostia a duchovná obnova. Celý program sa konal v dome zmien =D – u sestier saleziánok. Čítať ďalej »Odvaha! vravela si odmala

Odvaha! vravela si odmala

Šamorín |

Tento rok je hlavnou hrdinkou šamorínskeho oratka Main - sv. Mária Dominika Mazzarellová. Decká už s ňou prežili množstvo udalostí z jej detských čias. Main je však v živote našich oratkáčov reálny vzor. Napríklad, všimli sme si, že odkedy Main nakupovala v našom oratkovskom bufete, deti si viac šetria peniaze, alebo kupujú sladkosti aj pre svojich kamarátov. Čítať ďalej »


Ako don Bosco budoval svoje oratko

Ako don Bosco budoval svoje oratko

Šamorín |

Toto a tiež mnohé iné udalosti zo života don Bosca mali možnosť dozvedieť sa deti zo Šamorína, ktoré sa zúčastnili letného prímestského tábora, ktorý sa konal druhý júlový týždeň v stredisku Laura v Šamoríne. Čítať ďalej »