Farbičkami o Laure

Farbičkami o Laure

Kto vyhral v súťaži? V Šamoríne sa deti zastavili nad príbehom Laury tak, že kreslili o nej komiks.

Podmienkou zaradenia fotky svojho komiksu do súťaže bolo napísať, čo dobré konkrétne v týchto dňoch urobili pre svoju rodinu. Dozvedeli sme sa inšpiratívne veci, čo deti dokážu. Veď pozrite na to: „Robil som pre rodinu palacinky a krájal krutóny na obed. Vyčistila som umývadlá v dome a odložila riad z myčky. Celý týždeň som pomáhala bratovi s pripojením sa na online vyučovanie, keďže je len druháčik a pripravovala som obed, ktorý nám mamina nachystala, keďže sme boli doma sami a mamina musela byt v práci.
 
A kto teda vyhral?
V kategórii 3.- 4. ročník ZŠ sa  na prvom Evelyn Ďuriačová, na druhom Martin Mikuláš a na treťom mieste umiestnila Nora Takácsová.
V staršej kategórii má prvé Lea Horváthová, druhé Terézia Mózes a tretie miesto Hana Šimurdová
Piatačka Dominika Doležalová sa rozhodla urobiť prezentáciu. Aj s hudbou a pohyblivým pozadím: O Laure a jej rodine.pptx 
 
Vážime si tiež úsilie detí, ktorých obrázok síce nedostal miesto, ale Laura získala miesto v ich srdci. Dokonca aj prváčka Paulínka nakreslila jej príbeh. Výherkyne prvého miesta získavajú spoločenskú hru, s ktorou môžu spestriť chvíle doma so svojimi príbuznými.
 
Spolu s Laurou skúsime pomôcť svojej rodine – nielen kvôli súťaži, veď nám sa to neťaží.

Laura

21.01.2021 20:10