Najsamlepšie muffiny iba v Šamoríne!

Najsamlepšie muffiny iba v Šamoríne!

Na špeciálnom predvianočnom oratku v stredu 19.12. 2012 sa vypekalo jedna radosť. A keďže to bolo špeciálne oratko, piekli sme špeciálne muffiny so špeciálnymi hosťami.

Určite aj u vás začal váš dom s blížiacimi sa vianočnými sviatkami rozvoniavať medovníčkami, vanilkovými rožkami a inými koláčikmi.  Inak tomu nebolo ani u nás v Šamoríne. Na špeciálnom predvianočnom oratku v stredu 19.12. 2012 sa vypekalo jedna radosť. A keďže to bolo špeciálne oratko, piekli sme špeciálne muffiny so špeciálnymi hosťami. Pomáhali nám dievčatá z Bratislavy, ktoré vedia upiecť a vyzdobiť tie najkrajšie muffiny na svete!

Deti sa naučili nové recepty a samé si pripravili cesto. Kým sa nám koláčiky piekli, písali sme si na hroznové bobuľky nakreslené na papieri vianočné priania a to, za čo sme boli vďační svojim kamarátom počas tohtoročného oratka. To ste mali vidieť, akú sme z toho mali radosť! Samozrejme nemohla chýbať ani vianočná tombola Laurákov, v ktorej deti vyhrali krásne ceny. Postupne sa nám už aj upiekli muffiny a my sme sa mohli pustiť do druhej časti, a tou bolo ich zdobenie. Veru, ani tie najznámejšie cukrárne by sa za také krásne muffiny nemuseli hanbiť! Spoločne sme sa na záver v kaplnke poďakovali Pánu Bohu za krásny polrok, ktorý sme v oratku prežili spolu s Main. Tešíme sa už na prvé oratko po prázdninách. Main má pre nás určite zase niečo pekné pripravené! :)

Monika F.

23.12.2012 19:41