Pokus s pokusmi alebo Fašiangy online

Pokus s pokusmi alebo Fašiangy online

Zábavné úlohy, vtipné občerstvenie a dva pokusy, aj toto prežili piatačky a šiestačky v maskách na online podujatí 14.2. 2021 v Oratku Šamorín.

S pomocou začínajúcich animátoriek sme spískali program, kde sme len tak nesedeli. K monitorom sme si všeličo nosili a hýbali sa pred nimi.

Laura si priniesla lampu, Hanka hračku, Viki varechu... iste už chápete, podľa akého kľúča. Z úloh, ktoré každej účastníčke Betka vylosovala, sa páčilo napríklad
„Napodobni pohybmi hladnú chobotnicu“  či „Dones 5 rovnakých kusov hocičoho“. Predstavili sme si svoje „pohostenie“ a pobavili sa na tvorivosti, s akou bolo pripravené, trhákom boli zvieratká z ovocia.

A išli sme na pokusy z vopred dohodnutých pomôcok. Lili nám ukázala ako sa zo škrobu a vody vyrába hmota, ktorá má prekvapivé vlastnosti. S Tinou sme si zahrali na zvonkohre zo sklených pohárov s vodou. Alicka nám pripravila video s tancom. Ani sme nezbadali, ako nám ubehol čas a nastal večer. Posilnené spoločnou radosťou môžeme ísť šíriť okolo seba nádej.

Laura

15.02.2021 12:26