TrnavaMisie v oratku

Misie v oratku

Trnava |

S bližiacou sa misijnou nedeľou sme v našom stredňajsom oratku 17.10.2012 priblížili deťom misie a misijne kraje netradične Čítať ďalej »


Tajomstvo animátorstva I.

Tajomstvo animátorstva I.

Trnava |

V dňoch 12.-14.10.2012 sa niektoré dievčatá z trnavského strediska vybrali do krásneho prostredia Malých Karpát, presne na Jahodník, čo je časť Smoleníc. Prišli, aby zažili akčný víkend o dobrodružstve animátorstva. Čítať ďalej »
Ako sa stať správnym FUNKY dievčaťom

Ako sa stať správnym FUNKY dievčaťom

Trnava |

Správnym človekom sa človek nenarodí, správnym človekom sa človek stáva. Viete, čo všetko dokáže správne jedenásťročné dievča? Dievčatá zo stretka FUNKY v Trnave na svojej koncoročnej nocovačke 16.6.2012 spoznávali a zisťovali, čo všetko pekné už vo svojom mladom veku dokážu. Čítať ďalej »


Laura a dobrovoľníci

Laura a dobrovoľníci

Trnava |

Už po deviatykrát sa 1. júna na Trojičnom námestí v Trnave uskutočnilo podujatie pod názvom Dobrovoľníci deťom. Na tejto akcii združenia pracujúce s deťmi a mládežou prezentovali svoje celoročné aktivity prostredníctvom hier, súťaží a propagačných materiálov. Výnimkou nebolo ani trnavské stredisko ZL. Čítať ďalej »


Od castingu po oslavu

Od castingu po oslavu

Trnava |

Počas posledných oratiek sa u nás diali zaujímavé veci. Rozbehla sa súťaž Oratko hľadá talent, pri ktorej dievčatá predvádzali porote svoje vystúpenia. Castingy boli inšpirované televíznymi šou, preto bola porota v kostýmoch, deti mali čísla od 0001 vyššie, vystupovali len pred porotou atď. Čítať ďalej »


3 dni s Mulan

3 dni s Mulan

Trnava |

Počas jarných prázdnin prebehol v stredisku saleziánov v Trnave trojdňový prímestský tábor pre dievčatá druhého stupňa. Sprevádzala nás ním odvážna Mulan. Čítať ďalej »


>