Čím žijeme


O nás   Príprava   Čím žijeme   Galéria   Podporte nás   Kontakt   2%

 

 

Stretnutie úspešné

Stretnutie úspešné

Vides |

V dňoch 11.-13.5.2018 sa v Poprade uskutočnilo destinačné stretnutie videsákov, ktorí cez leto budú misijne pôsobiť na Ukrajine. Bolo v niekoľkých smeroch jedinečné. Prvýkrát sme sa stretli na spoločnom destinačnom plánovaní aj s Ukrajincami, s ktorými spolupracujeme cez leto na táboroch. Prvýkrát sme si vychutnali sobotňajší deň na Štrbskom plese. Prvýkrát sme varili komplet obed pre 19 ľudí na Čítať ďalej »
Volanie prérie

Volanie prérie

Vides |

Tohtoročný prímestský tábor v Rožňave sa niesol v indiánskom duchu. Deti celý týždeň pomáhali malému kovbojovi a misionárovi na ceste za kmeňom Šavanov, ktorým mali priniesť kresťanskú vieru. Celý týždeň deti plnili staré indiánske skúšky, za ktoré dostávali tesáky, aby sa v piatok mohli zúčastniť na vodnom boji proti Setejcom, nepriateľskému kmeňu. Čítať ďalej »
Týždeň s Dávidom

Týždeň s Dávidom

Vides |

Od 17. 7. do 21. 7. (teda náš prvý týždeň) sme mali tábor pre deti v Selekcii. Ako aj predchádzajúce dva týždne aj náš celý týždeň sa niesol v znamení osoby Dávida zo Starého zákona. Čítať ďalej »
Skutočne neskutočné Albánsko

Skutočne neskutočné Albánsko

Vides |

32 dní. Ska problem. 3 týždňový tábor. Nerozumiem skutočne ničomu, nuk e di. Sestra Magda. Deti ako deti - alebo deti ako more po albánsky. Malý princ, burina, flauta, výtvarná, slnko. Uj - ako voda, bez ktorej by sme to nezvládli. Ciao baby. Caldo, fresco. Kravy. Si je? Čítať ďalej »