Nalaď sa na Lumen!

Nalaď sa na Lumen!

Možno ťa to zatiaľ nezaujalo ale teraz je tu niečo nové. Rádio Lumen je rádio pre všetkých. Skús sa naladiť na novú vlnu a pozri sa, čo nové ponúka aj pre teba !

FF rádio spúšťa nové relácie od 15.júna! 

Na internetovej stránke www.ffradio.sk od polovice júna budete môcť nielen sledovať zaujímavé články a prúd príjemnej hudby, ale aj vypočuť si nové programy.
Tie dostanú svoj priestor od pondelka do štvrtka vždy od 18:00. V pondelok predstavíme najnovšie aktuality zo sveta techniky, mobilov, tabletov a ponúkneme návody, ako s týmito zariadeniami pracovať či už v škole, alebo vo voľnom čase. Vždy v uto
rok dostanú priestor mladí z evanjelizačného projektu Godzone, ktorí sa budú v dvojtýždennom intervale striedať s mladými z iných spoločenstiev. V stredu nebudú chýbať tipy na novinky zo sveta hudby, filmu, počítačových hier a pridáme aj námety na zaujímavé vecičky v štýle do it yourself. Každý štvrtok budeme polemizovať v ringu názorov – povedať ÁNO, alebo NIE v témach ako fajčenie, tetovanie, či predmanželský sex.
Denne môžete vyhrať atraktívne ceny (hudobné CD / DVD, knihy, tričká, náramky a pod.) Stačí len sledovať náš web www.ffradio.sk, dať like na FB fan page a o všetkom sa včas dozviete.

 

 

Veruš

14.06.2015 21:49