Správičky


8. ročníku TeenDancu sa blíži!

8. ročníku TeenDancu sa blíži!

Kultúrny tím |

Ani sme sa nenazdali a opäť sa priblížil čas TeenDancu. Možno ste niektorí zaregistrovali, že október už prešiel a TeenDance ešte nebol. Je to preto, že tento rok sa súťaž TeenDance, v poradí 8.ročník, uskutoční v zmenenom dátume. Čítať ďalej »


Spoznali sme naše korene!

Spoznali sme naše korene!

Kultúrny tím |

Možno trochu v netypickom čase, počas prázdnin od 28. do 30.10., sa aj tento rok konala tanečná súťaž TeenDance. Bol to v poradí už 7. ročník a konal sa tak ako aj minulý rok na východe Slovenska – v Košiciach. Celý tanečný víkend prebiehal v priestoroch gymnázia Košických mučeníkov na sídlisku KVP. Ale poďme pekne poporiadku! Čítať ďalej »Roztancovali Bratislavu!

Roztancovali Bratislavu!

Kultúrny tím |

A to doslova. Tanečné skupiny z 8 stredísk z celého Slovenska prišli aj tento rok na tanečnú súťaž TeenDance. Okrem slávnostného galavečera program doprevádzalo aj množstvo sprievodných aktivít. Najočakávanejšou bol tanečný flashmob v centre hlavného mesta. Čítať ďalej »

Tancovali aj vo fontáne

Tancovali aj vo fontáne

Kultúrny tím |

Laurácke strediská opäť raz roztancovali Bratislavu. TeenDance už po tretíkrát obsadil Mamateyku a počas víkendu 19.-21.októbra predstavil tanečníčky zo stredného a východného Slovenska. Účastníci tancovali všade, kde sa len dalo. Dokonca aj vo fontáne. Čítať ďalej »


Odtancované!!!

Odtancované!!!

Kultúrny tím |

Tohtoročný TeenDance už máme za sebou. Víťazov už poznáme. A znova je tu ten čas - začať cvičiť niečo nové, čo nám o rok prídete na Mamateyku ukázať! Čítať ďalej »