Dubnica nad VáhomDievčenská chata: zážitky a kamarátstva na plný plyn

Dievčenská chata: zážitky a kamarátstva na plný plyn

Dubnica nad Váhom |

Tohtoročnú dievčenskú chatovačku sme odštartovali adrenalínovým zážitkom v podobe motokár v Trenčíne. Po tejto aktivite sme sa presunuli na chatu, kde sme sa hneď na zaičiatku venovali športu a to baseballu. Bez žiadneho zranenia a poriadne vybehané sme sa vrátili na chatu, kde sme sa vrhli na opekačku. Tu sa nám naskytla príležitosť na hlbšie rozhovory a lepšie spoznávanie sa navzájom. Čítať ďalej »


Zažili sme vesmírne dobrodružstvo

Zažili sme vesmírne dobrodružstvo

Dubnica nad Váhom |

Laura, združenie mladých, stredisko Dubnica nad Váhom sa na začiatku mesiaca premenilo na vesmírnu stanicu. Začal totiž druhý ročník minitábora, tentokrát: Vesmírne dobrodružstvo. A tak takmer 50 detí, od budúcich prváčikov po budúcich tretiakov, so svojimi animátormi navštívilo za tri dni od 1. do 3. júla 2021 rôzne planéty a planétky a popritom zažívali rôzne dobrodružstvá. Čítať ďalej »

Kde je to správne miesto?

Kde je to správne miesto?

Dubnica nad Váhom |

Každý týždeň adventu deti zo ŠKD ZŠ sv. Dominika Savia v Dubnici nad Váhom vstupovali do tajomného príbehu. Posledný školský týždeň hľadali spolu s anjelom to pravé miesto, kde by mohol prísť najväčší Záchranca, Spasiteľ. Čítať ďalej »