PozvánkyPoďme šíriť dobro!

Poďme šíriť dobro!

pozvánka |

Srdečne Vás pozývame na Benefičný koncert Darujme úsmev, ktorý sa uskutoční v sobotu 17. decembra 2016 o 18:30 u Saleziánov na Mamateyke v Bratislave. Vstupné je dobrovoľné a výťažok bude použitý na pomoc núdznym vrámci projektu Darujme úsmev. Čítať ďalej »Vytancuj to ♥ !

Vytancuj to ♥ !

pozvánka |

Opäť po roku Vás chceme pozvať na 6 ročník tanečnej súťaže TeenDance, začíname v piatok 16.10.2015 a pokračujeme až do nedele 18.10.2015 v Košiciach v stredisku na Troch Hôrkach. TeenDance je celoslovenská tanečná súťaž pre zmiešané tancujúce tímy. Čítať ďalej »


Národný pochod za život sa už blíži...

Národný pochod za život sa už blíži...

pozvánka |

Národný pochod za život je najväčším pro-life podujatím na Slovensku. V Bratislave organizátori očakávajú vysokú účasť, preto pre zdarný priebeh samotného pochodu, či sprievodných podujatí budú potrebovať pomoc čo najviac dobrovoľníkov a dobrovoľníčiek. Čítať ďalej »


Nalaď sa na Lumen!

Nalaď sa na Lumen!

pozvánka |

Možno ťa to zatiaľ nezaujalo ale teraz je tu niečo nové. Rádio Lumen je rádio pre všetkých. Skús sa naladiť na novú vlnu a pozri sa, čo nové ponúka aj pre teba ! Čítať ďalej »
Saleziánske misijné dobrovoľníctvo

Saleziánske misijné dobrovoľníctvo

pozvánka |

Mnoho detí a mladých žije na ulici. Nemajú domov, možnosť chodiť do školy, nepoznajú pocit bezpečia. Sú chudobní, lebo nemajú nikoho, kto by im venoval svoj láskavý pohľad, svoju pozornosť. Máš v srdci túžbu darovať sa v službe chudobným? Nevieš ako na to? Ak si pripravený vyjsť zo svojho sveta, spoznať novú kultúru a obetovať rok života mladým v núdzi, máme riešenie. Čítať ďalej »