Strediská


Správy zo všetkých stredísk:Cesta na Madagskar

Cesta na Madagskar

Žarnovica |

Tento rok sa deti spolu s animátormi rozhodli vydať na cestu na Madagaskar, ktorá im trvala od 14. do 18. augusta. Počas týchto dní sa deťom podarilo zažiť veľa nových dobrodružstiev, priateľstiev ale aj skúseností, na ktoré budú ešte dlho spomínať. Čítať ďalej »Dievčenská chata: zážitky a kamarátstva na plný plyn

Dievčenská chata: zážitky a kamarátstva na plný plyn

Dubnica nad Váhom |

Tohtoročnú dievčenskú chatovačku sme odštartovali adrenalínovým zážitkom v podobe motokár v Trenčíne. Po tejto aktivite sme sa presunuli na chatu, kde sme sa hneď na zaičiatku venovali športu a to baseballu. Bez žiadneho zranenia a poriadne vybehané sme sa vrátili na chatu, kde sme sa vrhli na opekačku. Tu sa nám naskytla príležitosť na hlbšie rozhovory a lepšie spoznávanie sa navzájom. Čítať ďalej »


Rytieri na hrad!

Rytieri na hrad!

Rožňava |

Znelo priestormi Laury v Rožňave, ktoré sa opäť raz premenili na hradné nádvorie so svojimi tajomstvami a príbehmi. Počas letného prímestského tábora od 10. do 14. júla 2023 sa animátori aj deti (spolu okolo 80 ľudí) stali súčasťou Camelotu. Čítať ďalej »


Mali sme Pobyťák a prežili sme to!

Mali sme Pobyťák a prežili sme to!

Šamorín |

Je to už nejaký ten rôčik, čo v animátoroch nášho strediska začala klíčiť myšlienka na pobytový tábor. Keďže finančná pôda nebola natoľko kamenistá a usilovnosť animátorov bola dostatočne úrodná, vyrástla z myšlienky realizácia pobyťáku. Čítať ďalej »


Cestovanie v čase je možné

Cestovanie v čase je možné

Humenné |

Tohtoročná chatovačka sa niesla v téme KAIROS, čo v preklade znamená Boží čas. Každý deň sme sa preniesli do iného obdobia, v ktorom sme sa museli naučiť žiť a prispôsobiť na rôzne podmienky, ktoré dané obdobie prinášalo. Čítať ďalej »