Strediská


Správy zo všetkých stredísk:

Laura Fest v Humennom

Laura Fest v Humennom

Humenné |

Okrúhle 30. výročie Laury nesmelo ostať v Humennom nepovšimnuté, preto si animátorky v spolupráci so sestrami, pripravili pre mladšie dievčatá akciu s názvom Laura Fest, ktorý sa uskutočnil 2. 4. 2024. Čítať ďalej »


Srdce draka v Rožňave

Srdce draka v Rožňave

Rožňava |

Oratko Laury a Domky v Rožňave sa počas jarných prázdnin od 28.2. do 1.3.2024 premenilo na vikingský ostrov Berk. Hneď v prvý deň čelili hrozbám dračieho útoku, ale čo všetko ich za tri dni stretne, mnohí ani netušili. Čítať ďalej »Oslávili sme 200 rokov od sna dona Bosca

Oslávili sme 200 rokov od sna dona Bosca

Bratislava - Kremnická |

Don Bosco show? Polenta? U nás bola Akadémia! Naša oslava bola netypická – na sv. omši bolo viac verbistov ako saleziánov dona Bosca, pásmo scénok pripravovali zväčša animátori a deti, ktoré niečo podobné dovtedy nezažili a hlavná vedúca nepoznala novú generáciu animátorov, s ktorými mala pri príprave podujatia spolupracovať. Napriek týmto nedokonalostiam všetci odchádzali spokojní a inšpirovaní Čítať ďalej »


Cesta na Madagskar

Cesta na Madagskar

Žarnovica |

Tento rok sa deti spolu s animátormi rozhodli vydať na cestu na Madagaskar, ktorá im trvala od 14. do 18. augusta. Počas týchto dní sa deťom podarilo zažiť veľa nových dobrodružstiev, priateľstiev ale aj skúseností, na ktoré budú ešte dlho spomínať. Čítať ďalej »