Streetball Trophy 2012

V sobotu 2.6. sa na bratislavskej Mamateyke odohral nultý ročník Streetball Trophy, ktorý bol prvým turnajom v streetbale športového tímu. Navyše, hoci je väčšina turnajov športového tímu organizovaná pre mladšie dievčatá, tento bol výnimkou. Zúčastniť turnaja sa mohli chlapci i dievčatá nad 15 rokov. Túto šancu využili tímy z Bratislavy, Dubnice, Dolného Kubína, i samotný organizátori zo športového tímu, ktorí vytvorili svoj vlastný tím.


Najlepšie si viedli počas celého turnaja "Najlepší" z bratislavskej Miletičky a zaslúžene boli na konci "ovešaní" zlatými medailami. Na druhej, tretej a štvrtej priečke to nebolo do posledných zápasov isté. Napokon to domáci z Mamateyky dotiahli aspoň na striebornú priečku. Bronz vybojovalo družstvo športového tímu.

Atmosféra na ihrisku bola výborná, herný prejav oku lahodiaci a až na pár menších úrazov môžeme turnaj hodnotiť ako úspešný. O rok sa tešíme na prvý oficiálny ročník a veríme, že ešte v početnejšom počte ako tento rok :)

 

Konečné poradie :
1. Najlepší Miletička
2. Mamateyka
3. Načo názov Športový tím
4. The best of Miletička
5. BK Betonári Dolný Kubín
6. DCA
7. Žaby Dolný Kubín 

Fotky si môžete pozrieť TU!

„Realizované s finančnou podporou Úradu vlády SR v rámci dotačného programu na poskytnutie účelovej dotácie Úradu vlády SR na podporu programov, iniciatív a aktivít v oblasti národnej protidrogovej stratégie pre rok 2012. Za obsah tohto dokumentu je výlučne zodpovedný <Laura, združenie mladých>“.