V Dubnici sa vybíjalo

V Dubnici sa vybíjalo

Tohtoročný turnaj vo vybíjanej, ktorý sa konal v Dubnici nad Váhom 16-17.3.2018, sa tešil veľkej účasti. Zmerať svoje sily si prišli tímy z Košíc, Banskej Bystrice, Trnavy, Námestova, Sabinova, domácej Dubnice a až 3 tímy prišli z Dolného Kubína.

Akcia začínala sv. omšou, po nej nasledovalo ubytovanie tímov a celovečerný program tvorila mestská hra, pri ktorej dievčatá plnili zaujímavé úlohy. Na záver dňa sme mali spoločnú modlitbu a zvyšný čas dievčatá využili na budovanie nových priateľstiev. Sobotný deň sa začal sv. omšou, po nej nasledovali raňajky a presun do telocvične, kde sa turnaj odohral. Tímy boli rozdelené do dvoch skupín, kde sa hralo systémom každý s každým. Následne sa spravilo vyhodnotenie a dievčatá podľa počtu získaných bodov bojovali o umiestnenie. Zápasy boli niekedy vyrovnané, čo stupňovalo v dievčatách ešte väčšiu snahu získať čo najlepšie miesto. Po odohratých zápasoch sa celý turnaj vyhodnotil a spravil sa rebríček víťazných tímov. Zlato si odniesol tím z Košíc, striebro tím Novoť a tretiu priečku obsadil domáci tím. Na záver sa spravila pamätná spoločná fotka a po nej každý tím priniesol domov do svojho strediska množstvo zážitkov a spomienok.

Táto akcia bola podporená z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže

Fotky z akcie nájdete TU

 

Natálka

21.03.2018 14:00